Lidl ponownie zaskakuje smakoszy
Jakub Kossakowski / materiały własne

Lidl partnerem loterii Visa, ujawniono szczegóły akcji

Bez wątpienia Lidl jest jednym z tych supermarketów, który cieszy się ogromną popularnością. Codziennie odwiedzają go smakosze, którzy poszukują najlepszych produktów spożywczych. Tym razem zakupy mogą zaowocować wartościową nagrodą.

Lidl regularnie zaskakuje nas swoimi ofertami promocyjnymi. Okazuje się, że uwielbiana sieć supermarketów połączyła swoje siły z Visa. Dzięki współpracy możemy otrzymać bony na zakupy w sklepach Lidl. Musimy jednak spełnić odpowiednie warunki.

100 złotych na zakupy w supermarketach Lidl

Mało kto spodziewałby się, że kupowanie ulubionych smakołyków w sklepach Lidl może zaowocować wyjątkową wygraną. Sieć supermarketów niejednokrotnie wprawiała w zachwyt wielbicieli kulinariów. Niedawno wspominaliśmy o tym, jakie promocje Lidl przygotował na weekend. Dziś przyjrzymy się kolejnej akcji, w której uczestniczy popularny supermarket.

Lidl stał się partnerem Visa w loterii promocyjnej, która nosi nazwę Tysiące nagród z Visa 2021. Już w okresie przed świętami Bożego Narodzenia mogliśmy zetknąć się z taką inicjatywą. Ma ona na celu zachęcić klientów do płatności bezgotówkowych.

W wyjątkowej loterii można wygrać 700 bonów na zakupy w sklepach Lidl o wartości 100 złotych. Przebija to tym samym akcję sieci Biedronka, w której za kupowanie polskich produktów otrzymuje się voucher w wysokości 99 złotych.

Przepis na niezapomniane pampuchyPrzepis na niezapomniane pampuchyCzytaj dalej

Oczywiście, aby wygrać bon na zakupy w supermarketach Lidl, musimy spełnić odpowiednie warunki. Najpierw należy zarejestrować się na stronie Visa. Następnie trzeba dokonywać płatności bezgotówkowych. Na ich podstawie przeprowadzone zostanie losowanie nagród.

Lidl i Visa

(Canva.com / Image Source)

Zakupy w sklepach Lidl zwiększają szansę na wygraną

Im więcej płatności bezgotówkowych wykonamy, tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie my wygramy jedną z licznych nagród. Oprócz bonów w wysokości 100 złotych losowane są takie o wartości 50 złotych. W puli znalazło się ich aż 2450.

Już samo robienie zakupów w sklepach Lidl podwaja szanse na wylosowanie nagrody. Potwierdzają to informacje opublikowane na stronie internetowej Visa. Bez wątpienia warto udać się do sklepów Lidl na zakupy. Co tam na nasz czeka w tym tygodniu?

Nowe promocje w Lidlu

Odwiedzając supermarkety Lidl, możemy dostać olej rzepakowy Kujawski taniej o 33%. Za 3-litrową zapłacimy tylko 14,97 zł. Z kolei ogórki zielone przeceniono o 40%. Kilogram warzyw od poniedziałku kosztuje zaledwie 4,79 zł.

Godne uwagi są także winogrona jasne bezpestkowe. Ich cena została obniżona o 37%. Kilogram będzie nas kosztował 4,99 zł. Okazji jest znacznie więcej. Warto pamiętać, że Lidl niedawno przecenił wyjątkowy sprzęt kuchenny.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Visa.pl; Lidl.pl; Bankier

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł