Liść laurowy skrywa wielenospokoxx.blogspot.com

Na noc włóż liść laurowy do cukiernicy i posyp solą kuchenkę. Rano oniemiejesz z zachwytu

Liść laurowy w cukiernicy i sól na kuchence - niecodzienne sposoby na codzienne nieprzyjemności. Wystarczy że zrobić to przed snem i pójdziesz spać. Rano odkryjesz coś niesamowitego.

Liść laurowy zawsze jest w kuchennej szafce. Tak samo jak sól, która jest jedną z najbardziej podstawowych przypraw w kuchniach na całym świecie. Większość ludzi wykorzystuje je jedynie gotując, a okazuje się, że mają o wiele więcej niesamowitych właściwości, o których mało kto wie. Wystarczy że włożysz tylko jeden ususzony listek laurowy w cukiernicy i zasypiesz kilkoma łyżkami soli kuchenkę przed snem, a rano zobaczysz niesamowite efekty.

Nie do pomyślenia, Polaków zamurowało. Komunikat meteorologów nie mieści się w głowie, oszałamiające doniesienia dla grzybiarzyNie do pomyślenia, Polaków zamurowało. Komunikat meteorologów nie mieści się w głowie, oszałamiające doniesienia dla grzybiarzyCzytaj dalej

Liść laurowy i sól skrywają w sobie o wiele więcej niż myślisz

Sól dawniej była jednym z najdroższych towarów na ziemi. Dzięki niej można konserwować żywność nawet na długie lata, co pozwala uchronić ją przed zepsuciem i przechowywać ją przez wiele zim. Dzisiaj wykorzystywana jest głównie jako wzmacniacz smaku, który dodany do potraw uwypukla najsmaczniejsze aspekty żywności. Obecnie jej cena jest też o wiele niższa, wszak dostępność i sposób wydobywania jest teraz o wiele łatwiejszy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Na noc włóż liść laurowy do cukiernicy i posyp solą kuchenkę. Rano oniemiejesz z zachwytu
  2. Moneta sprzed lat znacznie zyskała na wartości. Warto sprawdzić, czy nie masz takiej w domu

Laur kiedyś był o wiele częściej stosowany w rytuałach, lecz od kilku wieków ludzie znają jego smakowe walory i dodają do zup czy mięs. Zawiera w sobie olejki eteryczne, które maja ogromny wpływ na działanie organizmu człowieka - między innymi poprawiają trawienie, działają przeciwbólowo czy łagodzą stres. Okazuje się, że można je wykorzystać w bardzo ciekawy sposób.

Przed snem włóż jeden, dwa liście laurowe do cukiernicy, jeśli staje się ona częstym celem wycieczek mrówek lub innych owadów. Insekty nie znoszą zapachu liścia laurowego i będą omijały cukiernice szerokim łukiem.

Jeśli twoja kuchenka obrosła w okazałą warstwę tłuszczu, której nie jesteś w stanie wyszorować konwencjonalnymi metodami, posyp ja solą i dodaj odrobinę wody. Pozostaw miksturę na noc, a rano obudzisz się i zakrzykniesz z zachwytu. Tłuszcz odejdzie bez szorowania, a kuchenka będzie lśniła z czystości.

Nie wyrzuciłeś jeszcze starej maszynki do mięsa? Gratulacje, masz szczęścieNie wyrzuciłeś jeszcze starej maszynki do mięsa? Gratulacje, masz szczęścieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Tydzień bez litości. Zmasowane kontrole policji, radiowozy będą dosłownie wszędzie
  2. Koniec z darmowymi lekami dla seniorów? Niepokojące doniesienia Super Expressu
  3. Przed snem wypij szklankę wody z dodatkiem cytryny i 1 sekretnym składnikiem. Efekty poczujesz zaraz po obudzeniu
  4. Nie tak miało być, Zenek Martyniuk przeżywa dramat. A jeszcze niedawno pokazywał luksusową kuchnię i opowiadał o nowej diecie
  5. Rodowicz narzeka, że nie stać jej na wakacje i nowe ubrania. Ma 3000 m2 lasu, nie może zrezygnować z diety pudełkowej
  6. Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmuje

Źródło: nospokoxx.blogspot.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł