liście laurowePikio

Piła własnej roboty napar z liści laurowych tylko 3 dni. Z ciałem kobiety zaczęły dziać się nieprawdopodobne rzeczy

Liście laurowe mogą kojarzyć nam się jedynie z dodatkiem kulinarnym do zup i sosów. Jednak jak się okazuje prawdziwa magia się dzieje, gdy zaczniemy pić przyrządzony z nich napar. Kobieta, która wypróbowała tę metodę była w szoku, że rezultat widać zaledwie po 3 dniach.

Wspaniałe właściwości liści laurowych były doceniane przez wieki. To aromatyczne zioło było przede wszystkim wykorzystywane w medycynie naturalnej.jJuż nasze babcie radziły, by stosować napar z liści laurowych, jako panaceum na najróżniejsze dolegliwości. Jednak jak to bywa z wiedzą ludową, z czasem ona ulega zapomnieniu i niestety odeszlismy od nawyku spożywania naparu. Jest to wielki błąd, który pewna kobieta postanowiła naprawić i przez dokładnie 3 dni stosowała kurację z liści laurowych. Efekt jaki to wywołało w jej orgaznizmie był nieporównywalny z niczym innym.

We wszystkich kasach w każdym Lidlu po przebudowie wprowadzono sekretną, nieznaną niemal żadnemu klientowi funkcję. Jest bardzo ważnaWe wszystkich kasach w każdym Lidlu po przebudowie wprowadzono sekretną, nieznaną niemal żadnemu klientowi funkcję. Jest bardzo ważnaCzytaj dalej

Właściwości liści laurowych

Liście laurowe posiadają działanie rozgrzewające - wszystko dzięki olejkom, którymi są wypełnione. By wykorzystać tę właściwość liścu laurowych powinniśmy wykonać okład z naparu przelanego przez gazę. Tak nasączony materiał przykładamy do np. stłuczonego miejsca i po chwili ból maleje. Napar daje także ulgę w dolegliwościach skórnych takich jak trądzik czy łupież.

Dzisiaj grzeje:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Aby napar z liści laurowych zadziałał odpowiednio, musimy przede wszystkim prawidłowo go przygotować. Całe szczęście jest to naprawdę proste zadanie i wystarczy poświęcić mu zalegwie kilka minut. Do przyrządzenia naparu przygotuj 5 liści laurowych i zalewaj 1,5 szklanki wody, a następnie pozostaw na 5 godzin. Ten czas sprawia, że napar nabiera swoich cudownych własciwości oraz mocy. Napar najlepiej przechowywać w szklanej butelce i w zależności od preferencji, trzymać w zaciemnionej szafce bądź lodówce przez cały czas kuracji.

Dawkowanie i efekty

Kobieta, która zastosowała kuracje z naparu z liści laurowych, spożywała go przez 3 dni. W tym wypadku konieczna jest samodyscyplina, ponieważ napar dawkujemy sobie po łyku, co około 30 min w czasie dnia, czyli około 12 godzin. I zaledwie po tych kilku dniach stosowania, widoczne są ogromne zmiany w naszym organizmie. Nasz orgaznizm pozbywa się toksyn, skóra wygląda zdecydowanie lepiej, a dla tych, którzy marzą by zrzucić kilka kilogramów - przyśpiesza także metabolizm. Jednak warto przypomieć, iż lekarze nie zalecają stosowania tej kuracji dłużej niż 3 dni - ten czas jest całkowicie wystarczający, a przedłużanie jej może prowadzić nawet do krwotoków.

Najlepsze newsy:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  4. Cudowny nawóz z 3 składników. Pomidory i ogórki będą po nim rosły jak szalone
  5. 1 nietypowy składnik sprawi, że kotlety mielone będą niewiarygodnie puszyste. Znajomi od razu poproszą o przepis
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Źródło: Pikio

Następny artykuł