Liście laurowe pomogą w niecodzienny sposóbpixabay.com/kropekk_pl

Podpaliła liście laurowe i wyszła z pokoju. Wróciła 10 minut później i zaniemówiła, powalający efekt

Liście laurowe od starożytności były wykorzystywany przez Rzymian i Greków, którzy używali ich na wiele różnych sposobów. Dawniej były przede wszystkim symbolem odwagi i zwycięstwa. Podpalając je uzyskasz niebywały efekt. Internautka tak zrobiła, podpaliła liście laurowe, a kiedy wróciła do pokoju zamurowało ją.

Liście laurowe noszone były na głowach jako znak zwycięstwa, a także stosowane w lecznictwie czy kuchni. Dzisiaj większość z nas dodaje go do różnych dań, aby ulepszyć lub wzmocnić ich smak. Okazuje się, że paląc go można wywołać niebywały efekt.

Natychmiast sięgnij po syrop z czosnku, jeśli zauważyłeś u siebie symptomy choroby. Piorunująco skuteczny, domowy sposóbNatychmiast sięgnij po syrop z czosnku, jeśli zauważyłeś u siebie symptomy choroby. Piorunująco skuteczny, domowy sposóbCzytaj dalej

Liście laurowe nie tylko przyprawą

Ich właściwości mogą być spożytkowane w zupełnie inny sposób, o którym już dawno zapomniano. Niegdyś aromaterapia była jednym z najbardziej popularnych sposobów leczenia wielu różnych schorzeń i dolegliwości, Dzisiaj odchodzi się do niej, na rzecz syntetycznych leków.

Kuracje przeprowadzane olejkami eterycznymi, które wdychane są do dróg oddechowych, mogą przynieść wiele dobrego, jeśli przeprowadza się je w odpowiedni sposób. Przede wszystkim, podczas palenia czegokolwiek w domu, należy zachować szczególną ostrożność z uwagi na ryzyko pożaru.

Jeśli kurację przeprowadzamy z dziećmi - pod żadnym pozorem nie wolno zostawiać ich bez nadzoru. Istnieje bowiem ryzyko, że młody człowiek poparzy się lub zrobi sobie inną krzywdę.

Liście laurowe doskonale nadają się do tego typu przedsięwzięć. Wszystko za sprawą substancji, które zawarte są w tej roślinie.

Laur ma właściwości uspokajające oraz łagodzące ból. Działa przeciwzapalnie, zmniejsza ilość napadów padaczkowych u chorych oraz wspaniale smakuje we wszelkich daniach. Poza przygotowywaniem naparów czy nalewek, można wykorzystać jego moc w inny sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Syrop, który jak żaden inny stworzy barierę ochronną przed infekcjami i wzmocni odporność. Wystarczy dodać 1 łyżeczkę do herbaty
  2. Tata zrobił córeczce pamiątkowe zdjęcie na tle klifów. 1 szczegół przeraża, żaden spacerowicz nie chciałby podobnego przeżycia
  3. Podjęła wyzwanie, przez 5 dni piła sok z selera. Niebywałe, jakich problemów się pozbyła

Wystarczy przygotować zapalniczkę, duży garnek oraz kilka liści. Następnie trzeba podpalić jeden z końców i ostrożnie odłożyć do garnka. Dym unoszący się z liścia wypełni pokój i pomoże na wiele problemów ze zdrowiem.

Przekonała się o tym internautka, która zastosowała taką kurację na sobie. Wyszła z pokoju, a po powrocie zauważyła nagła zmianę.

Poziom stresu zdecydowanie się u niej zmniejszył, poczuła się zrelaksowana i odprężona. Wszystko za sprawą substancji, które ulotniły się wraz z dymem do powietrza.

Olejki eteryczne działają bowiem nie tylko podczas spożycia - inhalacja także ma ogromne znaczenie, a droga substancji leczniczych z płuc do mózgu czy innego chorego miejsca jest znacznie szybsza, niż z żołądka.

Tak prostu sposób pozwala odpocząć bo nerwowym dniu i ukoić zszargane nerwy. Spróbuj sam zapalić laur i koniecznie opisz nam w komentarzach jego działanie.

Wieczorem pokroiła 2 główki kapusty. Rano opadła jej szczękaWieczorem pokroiła 2 główki kapusty. Rano opadła jej szczękaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  2. Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
  3. Zamówił kanapkę z McDonald's, miała być bez sałaty, której nienawidzi. Gdy zobaczył swoje zamówienie, od razu złapał za aparat
  4. Najlepszy farsz na pierogi zrobisz z mięsa z rosołu. Nie ma doskonalszej receptury
  5. Hitowe tradycyjne placki ziemniaczane po białorusku. Deklasują przepis Gessler
  6. Przełom w pracach nad szczepionką przeciwko COVID-19. "To wielki dzień dla ludzkości, jak i całej nauki”
  7. Największy radioteleskop do poszukiwania kosmitów miał kolejny wypadek. Zagadkowa sytuacja rodzi nowe teorie

Źródło: webniusy.com

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykuł