Przypalone garnkiyoutube / kanał: Take look / kadr z filmu

Przypaliła ulubione garnki w domu. Na szczęście okazało się, że w lodówce miała najlepszy z możliwych ratunek

Lodówka może okazać się przydatna przy czyszczeniu ulubionych garnków. Pewna kobieta posiadała wyjątkowo przypalone garnki, jednak jedna puszka napoju, który większość ludzi przechowuje w lodówce uratowała ją z opresji. Poznaj niezwykłe sposoby na jego wykorzystanie

Lodówka w kuchni pełni najważniejszą rolę. To w niej znajdują się skarby, które ze smakiem pałaszujemy, wyciągając, to na co w danym momencie mamy ochotę. W lodówce mogą też jednak znajdować się rzeczy, które przydadzą się nam do czyszczenia. Nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie środki chemiczne.

Lodówka, a raczej jej zawartość może uratować przypalone garnki. Wszystko za sprawą jednego napoju. Chodzi o coca-colę. Coca-cola jest napojem nam doskonale znanym. Uwielbiamy jej słodki, a zarazem orzeźwiający smak. A co jeśli powiemy, że nadaje się nie tylko do picia?

Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osóbGessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osóbCzytaj dalej

Colę możemy wykorzystywać także w naszej kuchni. Sprawdzi się doskonale w sytuacjach, gdzie inne środki już dawno zawiodły. Jedna butelka trzymana pod ręką w kuchni może okazać się nieoceniona w wyzwaniach dnia codziennego. Pewna kobieta przekonała się o tym, gdy przypaliła ulubione garnki. Cola pomogła jej w mgnieniu oka.

Lodówka kryje w sobie produkty, które pomogą w czyszczeniu domu

Każdy z nas doskonale zna tę sytuację. Ze smakiem pochłaniamy pyszny talerz spaghetti, gdy nagle odkrywamy, że na naszym rękawie pojawiły się tłuste plamy. Zwykłe mydło nie daje rady i pozostaje nam jedynie czarna rozpacz. Okazuje się, że niekoniecznie.

Puszka coli bez trudu sobie poradzi z tłustymi śladami na ubraniach. Wystarczy do pralnia wlać zawartość i włączyć ulubiony tryb prania. Cola w niezwykły sposób rozpuści drobinki tłuszczu przylegające do tkanin.

Porcelana jest wyjątkowo elegancką zastawą stołową. Niestety jeśli jesteśmy wielbicielami mocnych kaw i herbat, może ulec przebarwieniu i są one bardzo trudne do wyczyszczenia. I tutaj znów z pomocą przychodzi nam coca-cola. Wystarczy, że zwyczajną gąbkę do mycia naczyń zanurzymy w coli, a następnie potrzemy w miejscu zabrudzenia. Po nieestetycznych przebarwieniach nie będzie ani śladu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Co za odkrycie. Niestety, dzięki niemu gołąbki są tak dobre, że trzeba je zrobić, nawet jak ci się nie chce gotować
  2. Dramat u Majdanów. Radosław Majdan trafił do szpitala. Jest fatalnie. Wyjadą jeszcze z Małgosią w egzotyczną podróż?
  3. Ogromna awantura w sklepie spożywczym. Rodzicom puściły nerwy, sprawą zajmie się sąd

Najgorszym brudem, jaki może pojawić się w kuchni są przypalone garnki. W ekstremalnych sytuacjach nie wystarczają już ani druciak, ani mleczka czyszczące. Pewnej kobiecie wydawało się, że jej ulubiony zestaw garnków nadaje się już tylko do wyrzucenia. Okazało się, że i tym razem coca-cola uratuje beznadziejną sytuację.

Na przypaloną powierzchnię wystarczy wylać odrobinę coli i odczekać odpowiedni raz. Gdy zauważymy, że pod naporem ściereczki brud zaczyna schodzić, możemy do czysta poprzecierać nasze garnki. Po takim zabiegu będą lśniły jak nowe. Kobieta, która przetestowała ten trick nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Podzielnie się swoimi sposobami na wykorzystanie Coca-coli, czy u was równie sprawnie radzi sobie z zabrudzeniami?

Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widokOtworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widokCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Władza najpierw prosiła, ale w nocy zdecydowała się jednak wprowadzić zakaz. Starsi ludzie praktycznie uwięzieni w domach, tylko parę wyjątków
  2. Nowy zakaz obejmie wsie i gospodarstwa? Kara za nieprzestrzeganie nawet 500 zł
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  4. Zostały ci ziemniaki z obiadu? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, zrobisz z nich kulinarne arcydzieło
  5. Oszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasu
  6. W niektórych przypadkach możemy żądać wizyty lekarza w domu. Kiedy teleporada nie jest jedyną opcją?
  7. Przełomowe wieści. Kaczyński nagle w poważnych tarapatach, sytuacja jakiej nie było od miesięcy

Źródło: Webniusy

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł