LodyPixnio / autor: bicanski / licencja: CC 0

Mama kupiła dzieciom lody, a po chwili wyrwała je i wyrzuciła od śmieci. Poznały powód i przestały się awanturować

Po dokładnie 10 sekundach matka trójki dzieci postanowiła wyrzucić kupione im przed chwilą lody. Ludzie w lodziarni nie mogli uwierzyć własnym oczom, a dzieci od razu zaczęły płakać. Chwilę później kobieta wyjawiła niesamowity powód swojego zachowania.

Pewna kobieta postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrać się z dziećmi na lody. Cała sytuacja przypominała sielski obrazek do momentu, w którym lody kupione dla dzieci, wylądowały w śmietniku. Gdy tylko kobieta odeszła od kasy wyrwała dzieciom z ręki słodycze i bez chwili wahania wyrzuciła je do kosza. Dzieci wpadły w prawdziwą rozpacz nie rozumiejąc czemu ich mama zachowała się w tak szokujący sposób. Osoby przebywające w tym momencie w kawiarni były równie zdegustowane i pewne, że własnie obserwują jak matka zwyczajnie znęca się psychicznie nad dziećmi. Gdy pociechy względnie się uspokoiły, matka wyjawiła im czemu ich lody znalazły się w śmietniku. Obserwujący w ciągu chwili poczuli ogromne zrozumienie dla matki, a jej słowa poruszyły wszystkich.

Detronizują kiszone, są w formie sałatki w słoiku. Chrupiące ogórki z rewolucyjnego przepisuDetronizują kiszone, są w formie sałatki w słoiku. Chrupiące ogórki z rewolucyjnego przepisuCzytaj dalej

Czemu matka postanowiła wyrzucić lody?

Zachowanie matki z boku wyglądało bardzo niepokojąco. Dlatego nikogo nie dziwi wzburzenie innych klientów kawiarni, którzy zwyczajnie nie potrafili pojąć jaki może być powód wyrzucenia łakoci własnych dzieci do śmietnika. Jednak powód jaki podała ta kobieta, okazał się bardzo przekonujący. Niesamowite do jakich rzeczy potrafi posunąć się matka w wychowaniu dzieci. Nawet pociechy, gdy usłyszały czemu ich mama tak postąpiła, zrozumiały, że jej zachowanie jest całkowicie usprawiedliwione.

Dzisiaj grzeje:

  1. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa
  2. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  3. W Niemczech planowali setki sklepów, postawili tylko 3. Nowa sieciówka wchodzi do Polski, plany są ambitne

Kobieta, która jest bohaterką opowieści sama postanowiła podzielić się tą sytuacją w mediach społecznościowych. Jak relacjonuje, w kawiarki, do której się wybrała, lody nakładała młoda dziewczyna. Dzieci beztrosko wybrały smaki, ale nawet nie spojrzały na dziewczynę, która je obsługiwała. Matka ze spokojem postanowiła odczekać 10 sekund. Okazało się, że żadne z trójki dzieci nie pomyślało nawet, by podziękować za lody - ani mamie, ani sprzedawczyni. Wychodząc z lokalu, pocieszy nawet się nie pożegnały, co jeszcze bardziej wyprowadziło z równowagi ich matkę. Postanowiła ukarać je i dlatego właśnie lody wylądowały w śmietniku. Gdy tylko dzieci przestały histeryzować, matka opowiedziała im czemu tak postąpiła. Matka powiedziała dzieciom, że kiedyś być może będą miały taką pracę jak dziewczyna w lodziarni i ma nadzieję, że ludzie będą dla nich milsi i patrząc na nich będą dziękować za obsługę. Dzieci natychmiast zrozumiały, że zachowały się niegrzecznie.

Zdania internatów są podzielone. Wiele osób całkowicie zgadza się z taką metodą wychowawczą i dzieci na pewno zapamiętają tę lekcję do końca życia. Jednak dla innych publiczne zruganie dzieci to już za dużo. Co o tym sądzicie?

Najlepsze newsy:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Tak wygląda grób ojca Lecha i Jarosława Kaczyńskiego. Uwagę przykuwa jeden szczegół
  3. Druzgocące doniesienia Polaków wypoczywających na Rodos. Bezpieczeństwo turystów zagrożone
  4. Nie wyrzucaj dużych butelek, ukisisz w nich przepyszne ogórki. Leśnego aromatu doda nietypowy dodatek
  5. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  6. Gotując rosół przykrywasz garnek pokrywką? 1 krok ma niewiarygodnie wielkie znaczenie
  7. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne

Źródło:chwilesloneczne.blogspot.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł