Lody Magdy Gessler zaskakują smakiem i ceną.
Instagram / magdagessler_official

Cena za gałkę lodów u Magdy Gessler zwala z nóg. 3 kulki są warte tyle, co dobry obiad

W upalne dni nic tak nie przynosi ulgi jak fantastyczne lody. Nie jest zatem dziwnym, że Magda Gessler postanowiła otworzyć własną sieć lodziarni. Mieszkańcy Poznania mogą cieszyć się fantastycznym deserem wykonywanym zgodnie z recepturą restauratorki. Mało kto spodziewałby się, że może on tyle kosztować.

Niezaprzeczalnie lokale, które otwiera Magda Gessler cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób spragnionych kulinarnych wrażeń. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o nowym pomyśle restauratorki, który dotyczy budek serwujących lody jej autorstwa. Osoby zainteresowane muszą jednak liczyć się z ceną, która może zwalić z nóg.

Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalWstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalCzytaj dalej

Magda Gessler i lody Ice Queen

Lody firmowane przez gwiazdę programu "Kuchenne rewolucje" nazywają się Ice Queen i można ich skosztować w kilkunastu lokalach w całej Polsce. Magda Gessler przyznała co zainspirowało ją do stworzenia tej marki. Z pewnością jest to spójne z wizją, którą przekazuje restauratorka.

- Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii, całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością, stworzyła pyszne lody. Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady czy esencją prawdziwej wanilii - powiedziała Magda Gessler, przytaczana przez portal O2. Taka inspiracja jest wyjątkowo zachęcająca, jednak niektórzy mogą przerazić się ceną jaką przyjdzie im zapłacić za te lody.

Dzisiaj grzeje:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Już w środę ruszają zapisy, nie odkładaj tego na później. Możesz stracić 300 zł

Ile kosztują lody od Magdy Gessler?

Nie od dziś wiadomo, że ceny najlepszych specjałów nie należą do najniższych. Lody od Magdy Gessler kosztują w Poznańskim lokalu 6 złotych za jedną gałkę. W przypadku dwóch cena ulega pomniejszeniu i wynosi wówczas 10 złotych. Natomiast deser złożony z trzech gałek lodów i dodatków kosztuje 15 złotych. Niektórym taka cena może wydawać się wysoka. Jednak nie zniechęca ona miłośników zimnego deseru. Zgodnie z doniesieniami portalu O2, mieszkańcy poznania chętnie odwiedzają lokal Magdy Gessler i są zachwyceni smakiem jej lodów.

Najlepsze newsy:

  1. Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program
  2. Chiny zdecydowały? Zmieni się życie milionów ludzi. Świat przeciera oczy i nie wierzy
  3. Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeś
  4. Wiele osób popełnia 2 błędy przy robieniu ogórków małosolnych. Wiemy, jak ich łatwo uniknąć
  5. Brała udział w nagraniach kuchennych rewolucji. Powiedziała szczerze, co myśli o Magdzie Gessler
  6. Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Źródło: O2

Następny artykuł