Lukrecja i problemy zdrowotnePixabay / Pexels

Serce 54-latka momentalnie się zatrzymało, wszystko przez uwielbiane cukierki. Niestety, skończyło się tragicznie

Lukrecja wzbudza mieszane uczucia. Jedni ją uwielbiają, inni nienawidzą. 54-letni mężczyzna należał bez wątpienia do tej pierwszej grupy. Ciężko uwierzyć, że niepozorna lukrecja doprowadziła do ataku serca. Co się stało?

Nie da się ukryć, że lukrecja jest specyficznym specjałem. Jej anyżowy smak nie każdemu odpowiada. Jednak nie zmienia to faktu, że cieszy się ona sporą popularnością. Niefortunnie pewnego mężczyznę doprowadziła do spotkania ze śmiercią.

Surowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnięSurowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnięCzytaj dalej

Lukrecja i atak serca

Mało kto spodziewałby się, że lukrecja może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Okazuje się, że niepozorne cukierki mogą wywołać ogromnie spustoszenie w organizmie. Zwłaszcza jeżeli przyjmowane są w sporych ilościach.

Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Wprost Zdrowie i Medycyna, lukrecja jadana nawet w niewielkich ilościach przyczynia się do podwyższenia ciśnienia krwi. Ponadto może ona sprawić, że poziom potasu w naszym ciele znacząco spadnie. W najgorszym przypadku przyczynia się to do zaburzeń rytmu serca. Ile lukrecji trzeba spożywać, by dopuścić do takiego stanu i co dokładnie spotkało 54-latka?

Dzisiaj grzeje:

  1. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  2. Władze parku wydały ważny komunikat. Zmiany w obostrzeniach będą wyglądały inaczej
  3. Dziś w Biedronce produkty spożywcze znikają w zastraszającym tempie. Zegar tyka, jutro może być za późno

Mężczyzna nagle padł na ziemię

Lukrecja przyjmowana codziennie w ilości 50 g przez dwa tygodnie, może odbić się na naszym układzie krwionośnym. 54-latek z Massachusetts postanowił zastąpić nią inne słodycze. Niestety, kosztowało go to życie. Śmierć zajrzała w jego oczy podczas wizyty w fast foodzie. Okazało się, że wyjątkowo niski poziom potasu doprowadził do zaburzeń rytmu serca. Po akcji ratunkowej akcja serca powróciła do normy, jednak mężczyzna zmarł następnego dnia. Powinna być to przestroga dla wszystkich, którzy często jadają lukrecję i produkty zawierające kwas lukrecjowy.

Porażające, jakie rzeczy działy się na planie Porażające, jakie rzeczy działy się na planie "Janosika". Anna Dymna opowiedziała o pamiętnej scenie bankietu, z jedzeniem stała się okropna rzeczCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Po cichu wprowadzili nowy obowiązek. Za brak papierka grozi nawet 5 tys. zł kary
  2. Mężczyzna chciał włamać się do domu 78-letniej staruszki. Dała mu nauczkę, którą zapamięta do końca życia
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Zaczyna się jutro, trwa tylko 2 dni. Wystarczy mieć ze sobą monetę 2 zł
  5. Tragedia na grzybobraniu, czterech osób nie udało się uratować
  6. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

Źródło: Wprost Zdrowie i Medycyna

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł