Tadeusz ChudeckiEast News / autor: Jan Bielecki

Aktor z "M jak miłość" został bez środków do życia, od 7 miesięcy nie zarobił nawet grosza. Wcześniej podróżował, najbardziej kochał niecodzienne potrawy

Aktor, kochany przez widzów za rolę Henia w serialu "M jak miłość" przeżywa osobisty dramat. Opowiedział o swoich problemach finansowych, których końca nie widać. Niedawno przez wirusa stracił bardzo bliską osobę. Niestety los nie oszczędza go w ostatnim czasie.

Tadeusz Chudecki rolą Henia w serialu "M jak miłość" zaskarbił sobie sympatię widzów w całej Polsce. Zawsze pogodny i uśmiechnięty bohater serialu sprawiał, że widzowie jeszcze chętniej zasiadali przed telewizorami. Niestety w ostatnim czasie Tadeusz Chudecki zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi.

Niesamowite działanie oleju z liści laurowych. Poznasz je i od razu pobiegniesz do sklepuNiesamowite działanie oleju z liści laurowych. Poznasz je i od razu pobiegniesz do sklepuCzytaj dalej

Aktor z "M jak miłość" nie ma za co żyć

Tadeusz Chudecki jest aktorem, którego kojarzy niemal każdy widz. Ma on na swoim koncie wiele godnych zapamiętania ról. Jednak nigdy nie pretendował do miana gwiazdy czy celebryty, a jego głównym źródłem zarobku są role serialowe oraz w teatralne. Wybuch pandemii sprawił, że wielu artystów z dnia na dzień straciło zatrudnienie, niestety podobny los spotkał także Tadeusza, który bez ogródek opowiedział o swojej sytuacji.

- Od przeszło 7 miesięcy jestem pozbawiony jakiejkolwiek możliwości pracy w zawodzie, bo instytucje kultury, w których dotąd pracowałem, są praktycznie zamknięte - wyznał szczerze aktor. Następnie dodał także jak w praktyce wyglądała pomoc państwa w jego sytuacji - Byłem tylko zwolniony przez 3 miesiące z płacenia ZUS, a z czego żyć? Nie otrzymałem od państwa żadnego wsparcia. I tak jest z tysiącami artystów. Jeżeli nie jesteście w stanie znaleźć sposobu na to, abyśmy mogli wrócić do pracy, to przynajmniej oddajcie część tego, co włożyliśmy do budżetu - stwierdza Tadeusz Chudecki.

Już w sierpniu aktor zwracał uwagę na tragiczną sytuację artystów w Polsce, których prawo niemal nie chroni w momencie nagłych sytuacji. Kolejne miesiące bez regularnych wpływów pieniędzy sprawiły, że wspaniały aktor powątpiewa w poprawę sytuacji - Czy wrócą jeszcze dobre czasy? Artyści i widzowie? Zaczynam wątpić - gorzko podsumował wpisem na Facebooku.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najtańszą sałatkę z 3 składników robi się w 3 minuty. Zastąp nią obiad, będziesz wniebowzięty
  2. Weszli do domu nad Jeziorem Gopło. Nie mogli uwierzyć, policja w akcji
  3. Najlepsza surówka do obiadu, obłędne połączenie marchewki ze słodkim owocem. Moc witamin doda ci sił

Utrata środków do życia nie była jednym nieszczęściem w ostatnim czasie

W trakcie pandemii aktor stracił bardzo bliską osobę, o czym poinformował swoich fanów w rozpaczliwym apelu - ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, że drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoką temperaturą do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić, niech się modli, kto ma inne sposoby, niech wysyła dobrą energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy. Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: „Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy, błagam nos maseczkę i rękawiczki. To bardzo ważne!”.

Oprócz aktorstwa wielką pasją Tadeusza jest podróżowanie. Kilka lat temu wydał nawet przewodnik, w którym obiecywał wspaniałe podróże, które nie kosztują fortunę. Jak sam mówi, tęskni za czasami radosnych kolacji ze znajomymi i pysznych posiłków. Jednym z jego najbardziej ukochanych krajów są Włochy, które słyną z najlepsze kuchni na świecie. Mamy nadzieję, że aktorowi uda się spełnić te marzenia i jeszcze beztrosko będzie mógł rozkoszować się pysznościami z najbliższymi.

Media dotarły do przecieku z nocnej narady w MZ ws. ukrytego celu godzin dla seniorów. Ujawniły prawdęMedia dotarły do przecieku z nocnej narady w MZ ws. ukrytego celu godzin dla seniorów. Ujawniły prawdęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

   1. Popularna aktorka TVP reklamuje ubrania z Biedronki. Sieć rusza z wyjątkową ofertą na jesień z produktami z wyższej półki
   2. Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymne
   3. Usmażył kotlety schabowe, a potem zapiekł z mnóstwem dodatków. Cudowny przepis, powalający smak
   4. Najprostszy, najszybszy, najpyszniejszy, najtańszy przepis na pieczenie chleba domowego. Mięciutki w środku z niebywale chrupiącą skórką
   5. Owiń czosnek chusteczką i włóż na noc do ucha. Już po 15 minutach poczujesz oszałamiający efekt
   6. Katarzyna i Cezary Żakowie wybili córkom z głowy karierę aktorską. Jak wyglądają i czym się zajmują dzieci uwielbianej pary?

Źródło: swiatseriali.interia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł