Maciej Kuroń byłby dumny z córkiWikipedia / Nx8220 / CC BY-SA 4.0

Córka słynnego Macieja Kuronia jest dziś piękną kobietą. Polacy znają ją z telewizji

Bez wątpienia Maciej Kuroń był wyjątkową postacią w świecie polskich kulinariów. Dziennikarz i kucharz w jednej osobie z pewnością byłby dumny ze swojej córki. Okazuje się, że poszła w jego ślady o czym dała znać pokazując się w jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych.

Ciężko się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że Maciej Kuroń był jedną z tych osób, która w znacznym stopniu wpłynęła na podejście Polaków do kulinariów. Jego programy i książki cieszyły się ogromną popularnością. Niestety, odszedł z tego świata, jednak pozostawił po sobie dzieci. Córka dziennikarza również odnajduje szczęście w kulinarnych przygodach.

Media podają, że Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. W internecie zamieszcza ona zdjęcia obłędnych dańMedia podają, że Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. W internecie zamieszcza ona zdjęcia obłędnych dańCzytaj dalej

Maciej Kuroń byłby dumny ze swojej córki

Całą Polska ze smutkiem przyjęła wiadomość potwierdzającą śmierć znanego kucharza. Maciej Kuroń odszedł z tego świata blisko 12 lat temu. Aktualnie znać o sobie daje jego córka, która podobnie do reszty rodzeństwa, podziela zainteresowania swojego ojca. Gaja Kuroń wzięła nawet udział w niezwykle popularnym programie emitowanego na antenie TVN.

Maciej Kuroń z całą pewnością patrząc na poczynania swoich dzieci byłby z nich dumny. Jakub i Jan kilka lat temu przygotowywali kulinarne przepisy Biedronki, natomiast Gaja wzięła udział w programie "MasterChef". Jak córka słynnego kucharza wypowiada się na temat tego wyzwaniu?

Dzisiaj grzeje:

  1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę

Gaja Kuroń opowiedziała o swoim udziale w programie "MasterChef"

- Zdecydowałam się na ten program, bo miałam szansę spróbować czegoś nowego. Decyzja była ciężka. Bałam się krytyki. Myślę jednak, że podjęłam dobrą decyzję. Już ponad dwa lata temu znajomi wspominali, żebym poszła. Wtedy, dla mnie było to nieosiągalne. Wiedziałam, że muszę więcej gotować, aby zgłosić się do takiego programu. Ostatecznie w tym roku namówił mnie chłopak. Idąc do programu, wiedziałam że będę porównywana. Ludzie oceniają człowieka, nie wiedząc co robił. Mój ojciec zmarł jak miałam 13 lat, pasje do gotowania zostawił mi w genach, jednak reszty musiałam się sama nauczyć. Praktycznie wszystkie dania wywodzą się z mojego dzieciństwa, tylko dodaje coś od siebie. Najbardziej zaszły mi w pamięć dania jednogarnkowe: pilaw, stroganoff i gulasz - wyznała Gaja Kuroń, przytaczana przez portal Fakt24.

Od czasu udziału w programie "MasterChef" minęło już kilka lat. Teraz Gaja Kuroń udziela się intensywnie w mediach społecznościowych. Na Instagramie regularnie można obserwować jej kulinarne popisy, których nie powstydziłby się Maciej Kuroń. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Gaja Kuroń wyrosła na piękną kobietę.

Maciej Kuroń byłby dumny z córki

Instagram / @gajakuron

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
  2. Mąż Magdaleny Ogórek został oskarżony. Szykuje się gigantyczny skandal
  3. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia
  4. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  5. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  6. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  7. Tragiczna wiadomość obiegła media. Legenda przegrała z ciężką chorobą, kochały go miliony

Źródła: Fakt24 / Wikipedia


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł