Maciej Stuhr narzeka na brak pieniędzy.eastnews/TRICOLORS/East News

Współczujecie gwiazdorowi? Maciej Stuhr publicznie narzeka na swoje zarobki, żali się, że nie wie skąd wziąć na zakupy

Maciej Stuhr mocno zaskoczył media wyznaniem, że brakuje mu pieniędzy, by wybrać się na zakupy. W wywiadzie gorzko wypowiedział się o skutkach panującej pandemii i tym, w jak wielkim stopniu przełożyło się to na wysokość jego zarobków. Jego sytuacja finansowa diametralnie się zmieniła.

Maciej Stuhr dołączył do grona bardzo znanych osób, które podzieliły się z opinią publiczną tym, jak pandemia wpłynęła na jego codziennie życie. Wielu muzyków czy aktorów głośno skarży się na to, że odwoływanie koncertów i spektakli odbija się na zasobności ich portfela. Niekiedy są to bardzo dramatyczne historie, gdy okazuje się, że najsłynniejsze nazwiska z pierwszych storn gazet nagle nie mają z czego opłacić rachunków. Maciej Stuhr przyznał, że brakuje mu pieniędzy na codzienne zakupy.

Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacieDramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacieCzytaj dalej

Maciej Stuhr zaskoczył wyznaniem. Aktor nie może spokojnie wybrać się na zakupy

Maciej Stuhr zasłynął nie tylko jako syn jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Od lat znamy go z wielu znanych filmów, w których zachwycił fanów doskonale zagranymi rolami. Młody Stuhr nadal gra w wielu filmach i spektaklach, ale ten rok okazał się dla niego szczególnie trudny. Odkąd zmagamy się z walką z koronawirusem, zamykane są nie tylko restauracje i kluby, ale też kina czy teatry, przez co wielu aktorów nie może liczyć na wynagrodzenie finansowe. Niektórzy z nich - w tym Maciej Stuhr - odczuli to jednak szczególnie boleśnie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Andrzej Duda miał wypadek. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Zenek Martyniuk wpuścił do domu dziennikarzy. Pokazał wszystko, w kuchni 1 rzecz szczególnie zaskakuje
  3. Drakońska kara od UOKiK dla Biedronki. 115 mln zł za wprowadzanie klientów w błąd

Maciej Stuhr udzielił ostatnio kontrowersyjnego wywiadu, w którym przyznał, że żadne wydarzenie nie zrobiło na nim takiego wrażenia, jak panująca pandemia. "Ta sytuacja jest najbardziej wyjątkowa w moim życiu. '89 rok nie był tak wyjątkowy dla mnie. Katastrofa smoleńska nie była AŻ takim wydarzeniem w naszym życiu jak to... Śmierć Karola Wojtyły nie była aż takim stanem wyjątkowym. Teraz mamy stan wyjątkowy, w którym troszczymy się o siebie i o swoich bliskich na pierwszym planie". Troska w dużej mierze dotyczy finansów, bo aktor bez ogródek wspomniał, że ostatnie wynagrodzenie otrzymał dwa miesiące temu, w związku z czym codzienna wyprawa na zakupy przyprawia go o zawrót głowy.

"Walczymy o nasze bezpieczeństwo, zastanawiamy się, za co zrobimy zakupy w następnym tygodniu. Ja osobiście ostatnią złotówkę zarobiłem dwa miesiące temu. Tym żyje Polska, tym żyją ludzie" - wyznał aktor.

Emerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerkiEmerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerkiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Gwiazda serialu "M jak miłość" przeszła prawdziwy dramat. Gdy się dowiedziała, myślała, że usłyszała wyrok
  2. Zamykają kolejne plaże i kąpieliska. Sytuacja jest niepokojąca
  3. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  4. Okropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktu
  5. Dzisiaj kasjer w Lidlu może Cię mocno zaskoczyć, wystarczy 1 spojrzenie na paragon. Rozdają niebywałą rzecz
  6. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend

Źródło: SE

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł