Magda Gessler nie pomogła właścicielowi bistro z pierogami.player.pl/kuchennerewolucje.tvn.pl

Gessler nie była zadowolona z rewolucji w pierogarni Waldka. Niesamowicie smutne, jak skończył jej właściciel

Magda Gessler może się pochwalić niejedną uratowaną restauracją, która dzięki niej stanęła na nogi i zaczęła przyciągać wielu klientów. Niestety celebrytka ma też na koncie kilka nieudanych interwencji, bo niekiedy problemy właścicieli knajp okazują się zbyt trudne nawet dla niej. Wśród smutnych historii losy pierogarni Waldka są szczególnie przejmujące.

Magda Gessler już od dziesięciu lat dzielnie walczy z najstraszniejszymi kuchennymi koszmarami, wyjątkowo nieprofesjonalną obsługą i niesmacznymi daniami. Jej działalność sprawia, że oblicze polskiej gastronomii ciągle zmienia się na lepsze, a prawdziwi smakosze mogą zjeść potrawy rzeczywiście smaczne jak u mamy. Niekiedy jednak nawet wizyta największej polskiej kulinarnej celebrytki nie może pomóc źle prowadzonego biznesowi - jakiś czas temu pisaliśmy oknajpach, które nie uniknęły zamknięcia. Tym razem przypominamy dramatyczne losy właściciela pierogarni.

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekPracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekCzytaj dalej

Magda Gessler nie jest zadowolona z każdej kuchennej rewolucji. Historia Waldka, który otworzył pierogarnię, nie skończyła się dobrze

Magda Gessler zaciekle przeciwdziała wszelkim grzeszkom i błędom restauratorów, wykorzystując w tym celu wszelkie dostępne środki. Gwiazda korzysta z własnego bogatego i wieloletniego doświadczenia - w końcu jest właścicielką kilku knajp i lodziarni, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród największych miłośników jedzenia. Od czasu do czasu okazuje się, że jednak nawet ona nie może wygrać z prozą życia i problemami ludzi, którzy otwierają własne biznesy. Niestety czasem nawet największa pasja i serwowanie ukochanych przez Polaków pierogów są niewystarczające, by odnieść sukces w gastronomii.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Wspaniała wiadomość dla 74 tys. Polaków. Ich emerytury zostaną podniesione i to znacznie

Przekonał się o tym Waldek, który od lat pracował w wielu knajpach na zmywaku i zawsze marzył o własnej restauracji. Niewielki budżet pozwolił mu otworzyć mały lokal o wdzięcznej nazwie "Bistro gniecione". Mimo ogromnej pasji mężczyzny działalność nie przynosiła mu zysków, a skromne zarobki pozwalały jedynie na zakup produktów i inne niezbędne opłaty. W międzyczasie upadające bistro opuściła pomagająca Waldkowi siostra, bo udało jej się znaleźć dobrze płatną pracę. Magda Gessler była jedynym ratunkiem, ale nawet ona podkreślała, że rewolucja nie przebiegła pomyślnie i miała rację. Kilka miesięcy po emisji odcinka pierogarnia została zamknięta, a w jej miejscu pojawiła się budka z kebabem. Niesamowicie smutne, że człowiek z pasją skończył na lodzie, bez ukochanego lokalu.

Najlepsze newsy:

  1. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  2. Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  5. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  6. Polskie media podały tragiczną informację. Nie żyje legenda polskiego sportu, był idolem dla wielu Polaków

Źródło: eska.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł