Magda Gessler zszokowana widokiem na planie zdjęciowymfacebook.com/magdagessler.official

Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa

Magda Gessler jest wielką fanką zwierząt - w jej własnym domu znajduje się całkiem spora gromada kotów i psów. Kiedy pani Magda udzielała wywiadu do telewizji na plan wtargnął wielki zwierz, nie mogła powstrzymać emocji. Widzowie TVN-u byli całkowicie zaskoczeni.

Magda Gessler pała ogromną miłością do naszych mniejszych braci. W jej mediach społecznościowych dosłownie kipi od zdjęć i filmów, na których znana restauratorka chwali się posiadanymi zwierzętami. Niedawno została poproszona o udzielenie wywiadu, lecz nikt sie nie spodziewał, że w trakcie rozmowy na plan wtargnie ogromny czworonóg. Fani, którzy go zobaczyli, nie omieszkali podzielić się z Gessler swoją opinią.

Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyStało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyCzytaj dalej

Magda Gessler dała ponieść się emocjom - na planie filmowym wypowiedziała szokujące słowa

Jednym z filarów jej medialnego sukcesu jest kontakt jaki udało się jej zbudować ze swoimi fanami. Na portalach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, praktycznie codziennie dzieli się z obserwującymi jej media historiami, myślami, zdjęciami oraz filmikami. Niedawno udostępniła szokujące nagranie, na którym widoczna jest niecodzienna sytuacja. Przed kamerami pojawił się ogromny pies, który wywołał w internecie wielką burzę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  2. Niektórzy będą musieli wybierać pomiędzy świadczeniami. Na dwa się nie załapią

Celebrytka jest w posiadaniu aktualnie dwóch zwierzaków. Wiekowego kota, który ma całe 19 lat oraz młodszego psa. Według przeliczników naukowców "na ludzkie lata" ma w takim razie 92 lata, więc jest bardzo wiekowym przedstawicielem kociego gatunku. Drugim pupilem pani Gessler jest wielki pies, który postanowił wkroczyć na wizję do swojej pani. Na wyżej wspomnianym nagraniu widzimy jak ogromny pies przechadza się pomiędzy kamerami jak gdyby nigdy nic.

Poza widokiem psa fanów zszokowały również kontrowersyjne słowa celebrytki. W trakcie uniesienia na widok tak wielkiego psa powiedziała: - (...) ja nie lubię ani miniaturowych facetów... W ogóle nie lubię małych rzeczy - czym wywołała wielkie rozbawienie w dziennikarce, która przeprowadzała wywiad.

Wielki pies Magdy Gessler

Najlepsze newsy:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  3. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  4. Wyciekły zdjęcia obiadów z polskich więzień. Dietetycy dbają o osadzonych, koszt 1 posiłku nie jest tajemnicą
  5. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  6. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Żródło: facebook.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł