Magda Gessler została babcią, znamy imię wnuczkiInstagram/ @lara_gessler foto: @piotr.szelag

Lara Gessler zdradziła imię córki, od razu wzbudziło ogromne kontrowersje. Pod zdjęciem rozpętała się burza

Magda Gessler zapewne nie posiada się z radości. Nie dość, że niedawno Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub, to zaledwie 2 tygodnie temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a jednocześnie jedyna jak dotąd wnuczka restauratorki. Lara właśnie zdradziła jej imię. Już wzbudziło ogromne kontrowersje.

Magda Gessler z pewnością wspiera swoje pociechy. Można nawet powiedzieć, że Lara zaistniała w mediach dzięki swojej sławnej mamie. Ostatnio jednak publikacje o Larze zaczynają być tak samo częste, jak o Magdzie Gessler. Media plotkarskie skupiają się jednak przede wszystkim na jej życiu osobistym.

Trzeba przyznać, że zarówno Magda Gessler, jak i jej córka mają bardzo barwne życia, więc co i rusz dostarczają mediom plotkarskim pożywki. W kontekście Lary najpierw przewijał się temat krótkiego pierwszego małżeństwie, następnie na celowniku wylądował jej nowy partner i kolejne doniesienia o ciąży. Tymczasem córka restauratorki robi swoje, niedawno udało jej nawet wydać drugą książkę o gotowaniu "Orzechy i pestki".

Surówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nutaSurówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nutaCzytaj dalej

Magda Gessler jest szczęśliwa z powodu zostania babcią

Restauratorka od początku ciąży córki nie ukrywała swojej radości z faktu, że wkrótce zostanie babcią. Lara Gessler o swojej ciąży poinformowała na swoim profilu na Instagramie już pod koniec kwietnia. Wtedy posypały się pierwsze gratulacje.

Z kolei 21 października Lara wraz z mężem Piotrem potwierdzili radosne wieści. Na Instagramie opublikowali pierwsze zdjęcie z córką. Pod fotografią Lary pojawiła się wzruszająca notka: "Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej! Mamy Ją!". Magda Gessler również zdecydowała się na potwierdzenie tych wieści na swoim profilu (pisownia oryginalna): ) "- Lara jest mama .. ja babcia Piotr tata Tadeusz wujkiem moj tata Mirosław pradziadkiem ... wzruszające piekne .. ona malenka jest wsród nas dziewczyneczka ...."

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć
  2. Wyciekło nagranie z Chin. Skandal, aż słów brakuje, oburzające, oburzeni ludzie z wielu krajów
  3. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacją

Lara Gessler właśnie zdradziła imię dziecka

Po publikacji pierwszego zdjęcia, nie było jednak wiadomo na jakie imię dla dziecka zdecyduje się córka Magdy. Jak się okazuje, jej córka również będzie nosić dość oryginalne, jak na polskie standardy imię.

Lara na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z całą swoją rodziną, opatrzone notką, w której dziękuje wspierającym ją osobom, jedocześnie zdradzają imię pierwszej córki:

- Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena. Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl ????✨ Najbardziej Dziekuję mojemu Piotrowi za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie.

Chociaż pod zdjęciem posypało się mnóstwo gratulacji i zachwytu nad dziewczynką, a także pytania o inspiracje do nadania tak oryginalnego imienia dziecku, nie wszystkim spodobał się ten wybór.

- Piękna córka, ale tego wyścigu na najoryginalniejsze imię to nie rozumiem - można przeczytać pod zdjęciem Lary. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać: - Niestety bardzo mało damskich imion mi się podoba. A to mam w sercu od przeczytania "Kobiety Witkacego" - odpisała córka restauratorki.

Pojawiły się też próby tłumaczenia imienia:

- Moja córka Lena, która ma właśnie hiszpański online, mówi, że Nena to znaczy kochanie - podzieliła się w komentarzu jedna z obserwatorek Lary.
- A mi z translatora wychodzi, że Nena to dziecko - dodała inna.

Do dyskusji włączyła się też świeżo upieczona mama, która wytłumaczyła skąd wywodzi się imię: - Tak się pieszczotliwie mówi na małą dziewczynkę.

A Wy co myślicie o oryginalnym imieniu wnuczki Magdy Gessler?

Mąż Anny Dymnej walczy o życie. Aktorka również ma problemy zdrowotne, przez które trudno jej gotować i robić ukochane przysmakiMąż Anny Dymnej walczy o życie. Aktorka również ma problemy zdrowotne, przez które trudno jej gotować i robić ukochane przysmakiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nie tylko godziny dla seniorów. Idąc na zakupy musisz być przygotowany też na kolejny czas dla jednej grupy Polaków
  2. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
  3. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  4. Mąż Anny Dymnej walczy o życie. Aktorka również ma problemy zdrowotne, przez które trudno jej gotować i robić ukochane przysmaki
  5. Wyglądają jak kotlety mielone, smakują jak wyborne gołąbki. Gdy podasz je na stół, znikną w oka mgnieniu
  6. Prof. Horban ostrzega. Wyznał, kiedy może czekać nas lockdown
  7. Największa gwiazda "Pytania na śniadanie" nie chciała dłużej już milczeć. Wyraziła poparcie, a fani nie mogą jej wybaczyć

Źródło: Pudelek

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł