tatarhttps://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tatar-1.jpg

Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę

Magda Gessler jako naczelna, polska znawczyni kuchni przyciąga do swojej restauracji swoim nazwiskiem tłumy klientów. Jej restauracje nie należą do najtańszych, a dodatkowe praktyki jakie stosuje wystawiając paragony wielu uważa za skandaliczne.

Magda Gessler uchodzi za prawdziwy autorytet biznesowo-kulinarny. Nic więc dziwnego, że ludzie tłumnie odwiedzają każde miejsce, za którego powstaniem stoi prowadzacą Kuchenne rewolucje. Restauracja "Słodki... Słony" w Warszwie, jak sama Magda o niej pisze to połączenie cukierni oraz miejsca gdzie zjemy także dania obiadowe. Za sukcesem mają stać umiejętne połączenia smaków oraz autentyczne dania, zrobione z najwyższej jakości składników.

Ile koszuje wizyta w restauracji Magdy Gessler?

Trzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoTrzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoCzytaj dalej

Dania w tak rozpoznawalnej restauracji nie należą do najtańszych i musimy być przygotowani na zdziwienie w tej kwestii. Jeśli zamierzamy wybrać się na śniadanie i mamy ochotę na jajka - zapłacimy 20 zł za zwykłą jajecznicę. Jeśli nasz towarzysz zamówi omlet z mozzarellą i szpinakiem, do rachunku dochodzi kolejne 30 zł. Za 2 dania śniadaniowe i 2 kawy zapłacimy tu około 70 złotych. Dania obiadowe to już dużo wyższe kwoty. Mając ochotę na przystawkę w postaci tatara musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 49 zł. Talerz zupy kosztuje 19 zł, sałatki nie zjemy za kwotę poniżej 33 zł, a dania głowne rozpoczynają się od 46 złotych. Najdroższym daniem głównym w karcie jest duszona cielęcina z kopytkami i mizerią - 59 zł. Chcąc zjeść posiłek w restauracji Magdy Gessler jesteśmy gotowi nawet na takie ceny. Jednak niewiele osób rozumie czemu ta kwota gwałtownie rośnie wraz z dostarczeniem rachunku.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. IMGW bije na alarm, złe wieści dla trzech województw. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Skandaliczne dodatkowe koszty

Jak się okazuje koszty potraw oraz napojów to nie jedyne, z którymi musimy się liczyć w restauracji Magdy Gessler. Każdy rachunek, który opiewa na kwotę wyższą niż 100 zł, automatycznie powiększa się o kolejne 10% opłaty serwisowej. Opłata ta obowiązuje bez względu na liczbę osób przy stoliku, co oznacza że nawet jeśli spożywamy posiłek w pojedynkę - dodatkowo płacimy za tę usługę. Dla wielu klientów tego typu praktyki są nie do przyjęcia. Według ich opinii to zmusza nas do nagradzania obsługi nawet jeśli nie jesteśmy z niej zadowoleni i nie mamy wpływu na decyzje o napiwku.

Najlepsze newsy:

  1. "Dziennikarze niemieckiego szma***wca". Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  2. Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacje
  3. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  4. Zapadła decyzja, Lidl zamyka sklepy w wielu polskich miejscowościach. Klienci pocałują klamkę, konieczne są zmiany
  5. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  6. Jego mecze oglądały miliony fanów. Niestety, doszło do tragedii, 31-latek zmarł w dramatycznych okolicznościach

Źródło: Slodkislony

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł