Magda Gessler i losy uczestnika "Masterchef"Instagram / magdagessler_official

Skromny uczestnik "Masterchefa" lepszy niż Gessler. Jego biznes już pokochało miliony Polaków

Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się o niezwykłym kunszcie kulinarnym, który posiada Magda Gessler. Mogliśmy się o tym przekonać na własne oczy oglądając programy takie jak "Kuchenne Rewolucje" czy "MasterChef". To właśnie uczestnik tego drugiego show emitowanego na antenie TVN osiągnął coś czego nie udało się zrobić najsłynniejszej restauratorce w kraju.

Magda Gessler w programie "MasterChef" pełni rolę jednej z osób zasiadającej w jury. Uczestnicy nie raz musieli mocno się postarać, aby sprostać wymaganiom restauratorki. Niektórym udawało się to osiągnąć i zabrnęli daleko w rywalizacji między uczestnikami. Niedawne doniesienia o tym co po programie osiągnął jeden z nich mogą wywołać nie lada zaskoczenie.

Trzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoTrzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoCzytaj dalej

Magda Gessler ma powody do zazdrości

Szymon Czerwiński podczas piątek edycji programu "MasterChef" praktycznie od razu wzbudził sympatię widzów. Wszystko dzięki jego niebywałej skromności połączonej z talentem. Jury, w którego skład wchodziła Magda Gessler również była pod wrażaniem. Potwierdza to fakt, że zajął on piąte miejsce w tym prestiżowym programie kulinarnym. Po kilku latach od udziału w "MasterChef" osiągnął on sukces, którego Magda Gessler może mu pozazdrościć. Co takiego zrobił Szymon Czerwiński?

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. 1000 wniosków jednego dnia, Polacy masowo pognali po 5 tys. zł. Możliwe, że ty też możesz dostać pieniądze

Uczestnik programu "MasterChef" i jego wyjątkowy produkt

Niektórzy mogą pamiętać markę parówek i kiełbas, którą próbowała wypromować Magda Gessler. Niefortunnie Besos dość szybko odeszły w niepamięć i dziś już niemal nikt nawet by o nich nie pomyślał. W trakcie pandemii Szymon Czerwiński musiał mocno zmienić swoje plany zawodowe. Czas spędzony w domowym zaciszu pozwolił mu na udoskonalanie receptury własnych produktów mięsnych. Spotkały się one z wyjątkowo ciepłym przyjęciem.

Kucharz aktualnie promuje swoje kiełbasy na nocnym targu w Warszawie. Sprzedaje je w formie smakowitych hot-dogów zawierających oryginalne dodatki. Uczestnik programu "MasterChef" chętnie słucha opinii klientów, ponieważ chce, aby jego produkt był jak najlepszy. Na razie otrzymuje on jednak głównie komplementy. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Magda Gessler i losy uczestnika

(Instagram / szymon_czerwinski)

Najlepsze newsy:

  1. Ujawniono prawdę nt. ułaskawienia przez Andrzeja Dudę. Skandaliczne fakty ujrzały światło dzienne, wielu może być wściekłych
  2. Rząd podjął decyzję w ostatniej chwili. Polacy będą zaskoczeni
  3. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  4. Zapadła decyzja, Lidl zamyka sklepy w wielu polskich miejscowościach. Klienci pocałują klamkę, konieczne są zmiany
  5. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  6. Anna Lewandowska przyłapana w centrum Warszawy. Pokazała rzecz, którą do tej pory widzieć mógł tylko Robert

Źródło: Super Express

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł