Magda Gessler ma kłopoty?Facebook / @magdagessler.official

Gessler postawiła najsłynniejszą restaurację nielegalnie? Sprawa może mieć finał w sądzie, właśnie trwa jej wyjaśnianie

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą świata kulinariów. Restauratorka w swoim programie "Kuchenne rewolucje" niejednokrotnie pomagała lokalom gastronomicznym wychodzić z opresji. Tym razem Magda Gessler sama mogła znaleźć się w opałach.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Jej programy ogląda ogromna liczba ludzi. Mało kto spodziewałby się, że gwiazda z takim statusem może mieć problemy z prawem. Do czego doszło?

Rydzyk otworzył nowy sklep z cenami tylko dla bogaczy. Za kilogram mąki zapłacimy 50 złotych, a dalej jest tylko gorzejRydzyk otworzył nowy sklep z cenami tylko dla bogaczy. Za kilogram mąki zapłacimy 50 złotych, a dalej jest tylko gorzejCzytaj dalej

Czy Magda Gessler trafi przed sąd?

Magda Gessler od lat pokazuje wszystkim jak powinny funkcjonować najlepsze restauracje. Ciężko się nie zgodzić, że gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" jest jedną z największych ekspertek kulinarnych. Ostatnie doniesienia sugerują, że Magda Gessler może odpowiedzieć przed sądem.

Magda Gessler posiada wiele restauracji. Słyną one z nienagannej kuchni, której może pozazdrościć niejeden kucharz. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" z pewnością wie co dobre. Wiele razy mogliśmy się o tym przekonać w jej programie.

Restauracje, za które odpowiada Magda Gessler, cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ można w nich dostać wyjątkowe potrawy, które potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. Jeden z lokali gwiazdy okazał się problematyczny.

"Schronisko Smaków Magdy Gessler" jest restauracją ulokowaną w Bukowinie Tatrzańskiej. Okazuje się, że lokal działa wbrew przepisom. Sprawa może finalnie zakończyć się sądem. Do jakich informacji udało się dotrzeć Gazecie Krakowskiej?

Dzisiaj grzeje:

  1. Rozpływające się w ustach ciasto za grosze dla leniwych. Zrobisz je w zaledwie 10 minut, bez pieczenia
  2. Skandal obyczajowy z udziałem byłej gwiazdy Legii Warszawa. W tle koronawirus i opieka nad dzieckiem
  3. Polacy złapią się za głowy. Wyszło na jaw co Gessler wkłada do kapusty robiąc gołąbki

Magda Gessler obeszła prawo?

Mało kto spodziewałby się, że "Schronisko Smaków Magdy Gessler" jest uznawane za samowolkę budowlaną. Problem stwarza również sklep "Spiżarnia Schroniska Smaku Magdy Gessler". Wygląda na to, że oba lokale są nielegalną praktyką. Czy Magda Gessler znalazła się w opałach? O sprawie wypowiedziała się zastępczyni wydziału budownictwa Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

- W swoich rejestrach nie mamy żadnych wniosków o pozwolenie na przebudowę lub rozbudowę tej restauracji, ani też wniosku o pozwolenie na budowę sklepu - powiedziała inż. Anna Pawlikowska w rozmowie z Gazetą Krakowską, przytaczanej przez portal Onet.

- Oba obiekty to samowola budowlana. Ten sklep nie miał prawa tam powstać i już kilka tygodni temu wydaliśmy jego właścicielom nakaz rozbiórki oraz nałożyliśmy na nich karę. Ci odwołali się jednak do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i tam sprawa jest rozpatrywana - wyjaśnił Jan Kęsek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego z Zakopanego, przytaczany prze Onet.

Nie da się ukryć, że tego typu postępowanie u gwiazdy takiego formatu jak Magda Gessler może wzbudzić konsternację. Mało kto podejrzewałby, że restauratorka będzie miała problemy tego typu. Póki co Magda Gessler nie odniosła się do całej sprawy.

Uwielbiana przez miliony surówka z selera i jabłka, pasuje do każdego obiadu. Wyróżnia ją aksamitna słodycz i niezrównany smakUwielbiana przez miliony surówka z selera i jabłka, pasuje do każdego obiadu. Wyróżnia ją aksamitna słodycz i niezrównany smakCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Stan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawie
  2. Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie
  3. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć
  4. Obierając ziemniaki widzisz pod skórką zielony kolor? Wyrzuć je natychmiast, zjedzenie grozi ogromną tragedią
  5. Najszybszy, najprostszy i najlepszy przepis na chleb. Rewolucyjna receptura zaskoczy każdego
  6. Największa gwiazda "M jak miłość" wyjawiła, jak naprawdę zachowywał się Pyrkosz na planie. Wyjawiono dotąd nieznane fakty
  7. Ministerstwo edukacji wydało niespodziewany komunikat. Chodzi o protesty, będą konsekwencje

Źródło: Onet

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł