Magda Gessler pokazała na zdjęciu niebywałą rzeczinstagram.com/magdagessler_official screen

Magda Gessler chciała pokazać jak wypoczywa, a niechcąco uchwyciła swoje stopy. W internecie zawrzało, od razu posypały się komentarze

Magda Gessler przypadkowo pokazała coś, czego jej fani nie mogli się spodziewać. Zdjęcie, które wrzuciła na swój profil na Instagramie obiegło już internet, a najwięksi obserwujący panią Magdę nie wierzą własnym oczom. Na podeszwach jej butów było coś, co wprawiło wielu w osłupienie.

Magda Gessler jest osobistością, która wywołuje różnorakie emocje. Jej fani komplementują ją na każdym kroku, zaś przeciwnicy wyjątkowo zapalczywie docinają gwieździe TVN-u. Niezależnie od obozu, w którym jesteście Magda Gessler niedawno wywołała wielką burze zdjęciem, które wrzuciła na swojego Instagrama. Chciała uwiecznić na nim chwilę relaksu, jakiemu się oddawała i podzielić się nią z innymi, lecz internauci wychwycili coś zupełnie innego.

GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterieGIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterieCzytaj dalej

Magda Gessler znowu wywołała wielkie emocje - wystarczyło jedno zdjęcie

Znana restauratorka zasługuje na chwile odpoczynku. Ciężka praca na planie "Kuchennych Rewolucji" oraz "MasterCheffa", prowadzenie restauracji oraz lodziarni i generalne życie celebryty powoduje, że człowiek chce na chwilę usiąść i odciąć się od świata. Pani Magda postanowiła jednak pozostawić odrobinę połączenia ze swoimi fanami i wrzuciła zdjęcie, na którym widzimy jak wyleguje się w fotelu z małym pieskiem.

Dzisiaj grzeje:

W jej rękach spoczywa gazeta "Vogue", a gwiazda ubrana jest w swoim klasycznym stylu: kolorowo i przyciągająco wzrok. Koszula w kolorowe wzory, stylowa przepaska na głowie, dużo bransoletek i mały, przysypiający leniwie piesek rasy chihuahua powodują, że zdjęcie ma wyjątkowy, wakacyjny klimat.

Największe zaskoczenie budzą jednak buty, które nie bez powodu wywołały wielkie zamieszanie. Na ich podeszwach znajdziemy wiele kolorów oraz wakacyjne obrazki, takie jak parasole, fale na morzu, prażące słońce oraz nadmorskie ptaki. Najwięksi fani nie kryją zachwytu i opisują je w samych superlatywach. - Pani Magdo. Ma Pani zawsze czaderskie buty. Te nawet podeszwę mają w fantazyjny wakacyjny widoczek - napisała jedna z komentujących.

Magda Gessler pokazuje buty

Instagram / @magdagessler_official

Najlepsze newsy:

  1. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  2. Koszmarny dramat w parku rozrywki. W Europie doszło do najgorszego, ratownicy nic nie mogli zrobić
  3. GIS dokonał strasznego odkrycia w kupowanych przez wszystkich talerzach. Właśnie są utylizowane
  4. Nagle zaczął rozpylać po ogrodzie mieszankę octu z solą. Efekt po 10 godzinach zwalił go z nóg
  5. Cudowny nawóz z 3 składników. Pomidory i ogórki będą po nim rosły jak szalone
  6. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)

Źródło: se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł