Magda Gessler i jej ważny apelInstagram / @magdagessler_official

Gessler nie mogła już dłużej milczeć. Pokazuje zdjęcie i apeluje do fanów, wszyscy patrzą tylko na jedno

Magda Gessler bez dwóch zdań jest najbardziej rozpoznawalną restauratorką w kraju i gwiazdą telewizji TVN. Jej wpisy na instagramie i facebooku docierają do ogromnego grona odbiorców. Ostatnio Magda Gessler przerwała milczenie i zaapelowała w istotnej sprawie.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest wyjątkowo blisko ze swoimi fanami. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" w telewizji TVN praktycznie codziennie dzieli się scenami ze swojego życia codziennego. Tym razem Magda Gessler zamieściła na swoim koncie na instagramie zdjęcie z wyjątkowo przejmującym opisem.

Wszyscy są z panią, pani Kasiu. Smutne, Dowbor jest poważnie chora, jada wg. specjalnej diety, wyjawiła jaka jest kosztownaWszyscy są z panią, pani Kasiu. Smutne, Dowbor jest poważnie chora, jada wg. specjalnej diety, wyjawiła jaka jest kosztownaCzytaj dalej

W jakiej sprawie apelowała Magda Gessler?

Magda Gessler w swoich wpisach czasami odnosi się do bieżących spraw. Nie inaczej było również tym razem.Gwiazda TVN opublikowała na instagramie fotografię, która przykuwa uwagę jednym detalem. Magda Gessler opatrzyła ją niezwykle szczerym komentarzem. Co napisała gwiazda?

Magda Gessler z pewnością jest przejęta aktualną sytuacją epidemiologiczną. Wszakże uderza ona również w świat kulinariów. Jako rozsądna osoba postanowiła nakłonić swoich wielbicieli do noszenia maseczek. Jednak takiego widoku nikt się nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje:

  1. Surowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnię"Sy
  2. Polsat potwierdził. Donald Trump nie mógł złapać oddechu. "Najbliższe dni będą prawdziwym testem"
  3. Zrobisz je w 15 minut, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Zawsze się udaje

Magda Gessler i jej przejmujący wpis

- Profesjonalna maska która dostałam w prezencie. Może nie wygląda, ale chroni. .... Nalot będę bezpieczną. Drodzy państwo, to jest poważna sprawa. Chrońmy się jak możemy... zycze milej nocy ... i szczescia .,, kocham was .. żyjcie po prostu ostrożniej - (pisownia oryginalna) napisała Magda Gessler pod zdjęciem opublikowanym na serwisie Instagram. Fani nie mogli przejść obojętnie obok fotografii. Nietypowa maseczka, którą założyła gwiazda TVN nie jest codziennym widokiem. Trzeba przyznać, że takie zabezpieczenie bez wątpienia jest skuteczne.

Magda Gessler i maseczka

Instagram / @magdagessler_official

Napar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczyNapar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ci w domach zapłacą 900, w mieszkaniach po 700. Nowa opłata ma być nie do uniknięcia
  2. Charakterystyczny objaw na skórze może wskazywać na raka. Nie warto go lekceważyć
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  6. Włączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Źródło: Instagram / @magdagessler_official


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł