Magda GesslerInstagram.com/magdagessler_official

Gessler rozwiązał się język. Podłożył jej mikrofon, ujawniła za ile sprzedała swój skarb, kosmiczna kwota

Magda Gessler, dzięki swojej popularności, nie ma problemów z pieniędzmi. Jaka byłaby jej historia, gdyby nie poszła drogą kulinarną? Pani Magda opowiada o swojej pasji, z której może żyć.

Magda Gessler jest znaną celebrytką i szanowaną restauratorką. Ma jednak jednego asa w rękawie i gdyby jej nos odmówił posłuszeństwa, na pewno dała by radę się utrzymać. Okazuje się, że Pani Magda ma również dryg do sztuki.

Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądzeRobert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądzeCzytaj dalej

Magda Gessler z pędzlem przed sztalugą

Wielu z nas rozwija swoje pasję, które często mocno odbiegają od życia zawodowego. Niektórzy z nas po pracy przed komputerem piszą wiersze, inni po całym dniu za kółkiem oddają się numizmatyce czy filatelistyce. Nie inaczej jest ze znanymi gwiazdami, którzy tak naprawdę są takimi samymi ludźmi jak my. Restauratorka nie ukrywa, że jeżeli nastąpiłby kryzys w jej obecnej pracy dałaby sobie radę. Wszystko dzięki malarstwu.

Dzisiaj grzeje: 1. Lidl ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów uwielbiany napój. Ujawnione, jego skład jest powalający

2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach

Zaskakujące jest jednak, że jej obrazy są rozchwytywane za niemałe pieniądze. Wszystko opowiedziała w krótkim wywiadzie dla redakcji fakt.pl, w którym wyznaje, że malowanie obrazów to jej druga pasja. Trzeba pamiętać, iż malarstwo to żmudna i trudna sztuka, która mimo to może się opłacić. Zdradziła że dawniej, w czasach studenckich, udało jej się sprzedać jeden z obrazów za kwotę 4 tysięcy dolarów.

Fakt, że sprzedała go jeszcze przed swoją obecną działalnością, czyli przed rozsławieniem jej programu Kuchenne Rewolucje, świadczy o tym, iż musi być uzdolniona artystycznie. Kto w końcu kupiłby za taką kwotę malunek, który nie byłby piękny i wartościowy?

  1. Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Przejmujące sceny, rodzina zaskoczyła wzruszającym do granic możliwości gestem
  2. Wszystkich zatkało na widok osoby, która pojawiła się na pogrzebie Królikowskiego. Nikt się go tam nie spodziewał
  3. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty
  4. Afera, wreszcie wiadomo po co mięso pakują z "higieniczną wkładką". Oszustwo producentów nie mieści się w głowie
  5. Pocieknie ci ślinka. Korzyści z jedzenia tatara są spektakularne
  6. Rak piersi dotyka nie tylko kobiety. Pacjent zmaga się z ogromną dyskryminacją

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł