Magda Gessler zdruzgotanaInstagram.com

Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko

Magda Gessler została upokorzona przez wielką gwiazdę. Prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" jest zdruzgotana, dziennikarze podstawili jej mikrofon, postanowiła wszystko ujawnić. Skandaliczne zachowanie znanej na całym świecie artystki w restauracji "u Fukiera" wyszło na jaw.

Magda Gessler zajmuje się nie tylko brylowaniem na wizji "Kuchennych Rewolucji" czy "MasterChefa". Prowadzi też szereg restauracji. W jednej z nich "u Fukiera" doszło do ogromnego skandalu, a informacje na ten temat właśnie obiegają polskie media.

Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie znał?Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie znał?Czytaj dalej

Magda Gessler została upokorzona we własnej restauracji

Gwiazda TVN chwaliła się, że jej lokal odwiedziły największe światowe osobistości takie jak Sharon Stone, Naomi Campbell czy Halle Berry. Okazuje się, że jedna z gwiazd udała się z Magdą Gessler do toalety, gdzie piły alkohol. Później inna artystka upokorzyła prowadzącą "Kuchenne Rewolucje". Gwiazda TVN była tak zniesmaczona incydentem, że postanowiła go ujawnić do mikrofonu dziennikarzom, którzy przeprowadzali z nią wywiad.

Królowa polskiej gastronomii przy okazja zachwalała swój lokal "u Fukiera", który nazwała miejscem idealnym dla koneserów. Podawane są tam głównie tradycyjne polskie danie, które przenoszą podniebienia smakoszy w inny wymiar. Dlatego restauracja chętnie odwiedzana jest przez zagranicznych gości przebywających z wizytą w naszym pięknym kraju.

- Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii. Przyjeżdżają tu królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda - powiedziała Magda Gessler.

Dzisiaj grzeje: 1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg

2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał

Okazuje się jednak, że nie wszystkie gwiazdy największego formatu potrafią zachować się z klasą.Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" ujawniła dziennikarzom w wywiadzie, że wypiła z Sharone Stone butelkę szampana w toalecie. O ile picie w ukryciu nie jest jeszcze takim skandalem, o tyle zachowanie Naomi Campbel już tak. Artystka wychodząc z lokalu Magdy Gessler chwyciła za wielki kosz ze smakołykami i wyszła bez płacenia.

- Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić - wyznała zdrugotana Magda Gessler na łamach Newseria Life>

Najlepsze newsy:

    1. Koszmar na Broad Peaku. Denis Urubko zwieziony z lawiną w czasie ataku szczytowego
    2. Nikt nie chciał go zatrudnić przez autyzm. Teraz sam pomaga innym
    3. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę
    4. Ludzie spod kilku znaków zodiaku są mistrzami patelni. 1 z nich ma szczególny talent, zmysły orbitują
    5. Dowiesz się do czego możesz wykorzystać mięso z rosołu i zaniemówisz. Odkryjesz, że mało wiesz o gotowaniu
    6. Przepis na blok czekoladowy lepszy nawet niż w PRL-u. Wystarczy dodać jeden sekretny składnik, by uzyskać nieziemski smak

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł