Magda Gesslerhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Magda_Gessler.JPG

Magda Gessler spełniła marzenie fanki. Będziesz mocno zaskoczony, o co chodzi

Magda Gessler to ulubienica wszystkich Polaków. Wielu z nas marzy o choćby drobnym kontakcie z kulinarną celebrytką. Magda Gessler postanowiła spełnić życzenie jednej z fanek, kobieta nie mogła uwierzyć w swoje szczęście.

Magda Gessler skradła serca Polaków, ciężko wskazać równie uwielbianą gwiazdę kulinarną w naszym kraju. Restauratorka słynie ze swojego bliskiego kontaktu z fanami oraz chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Wielokrotnie udowadniała, że ma dystans do siebie oraz posiada spore poczucie humoru. Wielu z nas wiele by dało by ich ukochana gwiazda skontaktowała się z nami osobiście. Jedna z fanek Magdy Gessler otrzymała od niej niezwykły prezent, który zapamięta na zawsze.

40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladłCzytaj dalej

Niesamowita niespodzinka od pani Magdy Gessler

Magda Gessler rozpieszcza swoich fanów niemal każdego dnia. Co najmniej kilkukrotnie w ciągu doby dodaje kolejne zdjęcia oraz relacje ze swojego życia. Fani nie mają szansy poczuć się zaniedbani przez swoją idolkę i właściwie krok po kroku mogą śledzić jej poczynania. Nie inaczej było dziś gdy wstawiła swoją fotografię w jasnej, gustownej stylizacji. Magda Gessler pozowała z lekkim uśmiechem na ustach, a za nią rozpościerał się wodny krajobraz. Wśród dziesiątek pochlebnych komentarzy, znalazła się nietypowa prośba od oddanej fanki. Nikt nie spodziewał się, że Magda Gessler postanowi ją spełnić.

Dzisiaj grzeje:

Magda Gessler z całą pewnością należy do jednych z najbardziej zapracowanych gwiazd w polskim show biznesie. Mimo wszystko, gdy fanka pod jej dzisiejszym zdjęciem nieśmiało zapytała czy może prosić o besos (pocałunki) dla rodziców, którzy uwielbiają jej program Kuchenne Rewolucje - Magda Gessler błyskawicznie odpisała jej "besos". Nie posiadające się ze szczęścia, fanka podziękowała restauratorce za spełnienie jej marzenia. Nie ulega wątpliwości, że rodzice fanki będą zachwyceni takim pozdrowieniem. To wspaniały gest ze strony gwiazdy, że stara się poświęcać swój czas by sprawić radość fanom, choćby tak drobnymi gestami.

Najlepsze newsy:

Źródło: Instagram/magdagessler_official

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł