Magda Gessler znowu zaskoczyła wszystkich kontrowersyjną koszulką.instagram/magdagessler_official

W związku z sytuacją w Polsce Gessler założyła koszulkę z kontrowersyjnym napisem. Rozpętała burzę komentarzy

Magda Gessler niezwykle często zabiera głos nie tylko w kwestiach kulinarnych. Obecna rzeczywistość i głośne wydarzenia często prowokują ją do dłuższych wypowiedzi, w których apeluje o zmianę zachowania. Tym razem znana restauratorka postanowiła przemówić nie tylko słowami, ale też ubiorem. Kontrowersyjna koszulka wzbudziła bardzo skrajne reakcje.

Magda Gessler doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że popularność pomaga niekiedy w dzieleniu się z ludźmi ważnymi informacjami. Fani celebrytki dobrze znają jej poważne i gorące apele o większa troskę o własne bezpieczeństwo czy tolerancję. Od pewnego czasu prowadząca "Kuchenne rewolucje" ucieka się jednak nie tylko do słów, ale też do prowokacyjnych zdjęć. Dość niedawno spłynęła na nią fala krytyki po umieszczeniu bardzo kontrowersyjnego zdjęcia. Tym razem Gessler zdecydowała się na jeszcze bardziej szokujący ubiór, czego nie dało się przemilczeć.

Ostrożnie, hitowy napój może wywołać straszne zmiany w organizmie nie jest wycofywany z Lidla, Biedronki i innych. Lepiej go nie kupowaćOstrożnie, hitowy napój może wywołać straszne zmiany w organizmie nie jest wycofywany z Lidla, Biedronki i innych. Lepiej go nie kupowaćCzytaj dalej

Magda Gessler skomentowała obecną sytuację wulgarnym hasłem na koszulce

Magda Gessler jako estetka doskonale wie, że czasem obraz mówi więcej niż najbardziej przejmujący wpis. Gwiazda jednego z najpopularniejszych programów TVN-u nie ukrywa silnych reakcji na to, co ją wkurza. Wbrew pozorom nie zawsze są to jednak restauracyjne koszmary. Panująca pandemia i niechęć do noszenia maseczek oraz przestrzegania podstawowych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa wiele razy zostały przez Gessler mocno skrytykowane. Ostatnio celebrytka zamieściła jednak szczególnie zaskakujące zdjęcie, które nikogo nie pozostawia obojętnym.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Prawie cały kraj objęty zagrożeniem
  2. Wielki powrót 74-letniej Maryli Rodowicz, u jej boku pojawił się młody przystojniak. Niedawno prowokowała zdjęciem w kuchni
  3. Stary dokument, na którym zyskasz naprawdę dużo. Z pewnością masz go jeszcze w szafie

Obserwujący ją użytkownicy Facebooka podzielili się na dwa obozy. "Super napis, a co to że starsza, jak się czuje tak się nosi,co chuścine na głowę ma założyć", "Oj tak Pani Madziu.Wszyscy już mają serdecznie dość tego koszmaru.Oby jak najszybciej się to skończyło zanim wszyscy się wykoncza" - pisali ci, którym spodobała się oryginalna forma niezgody na obecną rzeczywistość i bezradność w obliczu wirusa. Wiele osób mocno oburzyła jednak koszulka z dosadnym napisem F***k THE VIRUS (czyli piep***ć wirusa). Sama Gessler w podpisie pod zdjęciem wyjaśnia, że "... mozna i tak protestować przeciwko .... koszmarowi który nas zaatakował... , #covid19 #mg" (pisownia oryginalna). "Ale można w inny sposób się wyrazić a nie tak wulgarnie, P. Magdo! To niektorych razi!!! A chyba jest pani powazna osoba?", "To ordynarne i pozbawione sensu !" - napisali miłośnicy Gessler, którym nie spodobał się ten sposób protestowania i wyrażania swojego zdania.

Magda Gessler

Źródło: Facebook/@Magda Gessler

Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówPrzed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała milczenie. Wykazała się odwagą, jakiej wielu brakuje
  2. Klamka zapadła, zamykają plaże nad polskim morzem. Nic nie da się zrobić
  3. Skórka z pomidora już nigdy nie wyląduje w koszu. Ma genialne zastosowanie w kuchni
  4. Wrzuć na noc do toalety ząbek czosnku. Rano oniemiejesz widząc co się stało
  5. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  6. Piotr Żyła zwrócił się do wszystkich Polaków z gorącym apelem. Zdradził co robić w upały, nie możemy się powstrzymać od śmiechu (FOTO)

Źródło: Facebook/Magda Gessler

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł