Magda Gessler jest właścicielką wielu restauracji
YouTube.com

Wrażenia klientów z wizyty w restauracji Gessler "U Fukiera". Opinie są podzielone

Magda Gessler prowadzi wiele restauracji, których jest właścicielką. Znana jest z pouczania innych restauratorów w programach "Kuchenne Rewolucje" czy "MasterChef". Tymczasem okazuje się, że zdania na temat jednego z jej najpopularniejszych lokali są podzielone.

Magda Gessler często w kontrowersyjny sposób ocenia innych restauratorów. Daje im wskazówki co powinni zmienić, aby ich restauracje lepiej prosperowały. Niektóre zachowania właścieli lokali wyprowadzają ja z równowagi do tego stopnia, że krytykuje ich w dosadny sposób używając mocnych słów.

Zupa z pieczonych pomidorów. Pachnąca i pysznaZupa z pieczonych pomidorów. Pachnąca i pysznaCzytaj dalej

Magda Gessler - opinie na temat restauracji "U Fukiera"

Gwiazda TVN jako właścicielka uznanych lokali gastronomicznych również narażona jest na krytykę. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy klientów, którzy odwiedzili jedną z jej najlepszych restauracji "U Fukiera". Jedni są zniesmaczeni, inni zachwyceni.

- Odwiedziłem restaurację z nadzieją na dobre jedzenie. Już przy wejściu zaskoczył mnie zapach duszny, ciężki. Następnie kelner, który chciał bez potrzeby zostać naszym kumplem. Nie w takim celu tam przyszliśmy. Polecił kurki. Masakra, mdłe, bez smaku. Ryba sum suchy, barszcz czerwony wodnisty bez smaku, wino ciepłe. 700 zł , dramat Pani Magdo. Jak chcemy sprzątać świat zacznijmy od swojego podwórka - napisała zawiedziona klientka na TripAdvisor.com.

Jednak nie wszyscy mają tak złe zdanie na temat. restauracji Magdy Gessler. Inna konsumentka z kolei była oczarowana odwiedzeniem "U Fukiera". W związku z powyższym nie szczędziła królowej TVN pochwał.

- Byłam w "U Fukiera" kilkukrotnie i za każdym razem byłam oczarowana magią tego miejsca. Piękny wystrój, eleganccy kelnerzy, pyszne dania. Ceny są wysokie, ale trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę całą otoczkę i niezwykły klimat miejsca, warto. Idąc do "Fukiera" wiem, ze spędzę niezwykły wieczór, pełen cudownych doznań, nie tylko smakowych, ale przede wszystkim estetycznych - napisała.

Źródło: tripadvisor.com

Następny artykuł