Magda Gessler i jej brat Piotr Ikonowicz
Piotr Molecki/East News Jan BIELECKI/East News

Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

Magda Gessler może świętować swój sukces. Kuchenne rewolucje mają 10 lat, a restauracje faktycznie działają po jej interwencji. Jednak jej brat nie jest zadowolony z jej osiągnięć.

Magda Gessler ma za sobą prawie 300 odcinków, w których odwiedziła blisko 300 restauracji. Jedne osiągały sukces, inne musiały zostać zamknięte, często dla dobra gości. Najbliżsi są dumni z pani Magdy, przynajmniej część z nich.

Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromneNiestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromneCzytaj dalej

Magda Gessler oskarżona przez brata

Dzieci celebrytki są bardzo dumne z tego, co ich mama osiągnęła. Lara i Tadeusz byli razem z nią w czasie uroczystego świętowania dziesięciolecia emisji programu. Laura tak wypowiada się na Instagramie:

- Moja Mama znalazła swoje miejsce, swój spokój na bardzo niespokojnych wodach Kuchennych Rewolucji. Nigdzie indziej jej temperament i niewyczerpana potrzeba kreacji nie zostałyby zaspokojone. Mamo, robisz przysługę nam wszystkim. Pokazujesz czym jest piękno, smak i po prostu ludzkie serce. Bardzo Ci dziękuję! - napisała.

Rodzeństwo bardzo wspiera matkę. Pani Magda bardzo dziękuję swoim dzieciom i nie obeszło się bez uronienia łez. Niestety, nie każdy z jej rodziny wyraża optymizm w związku z relacją z restauratorką. Brat królowej polskiej gastronomii Piotr Ikonowicz wyraził swoje niezadowolenie na łamach Super Expressu. Wbił szpilę gwieździe TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efekt

2. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech

- Magda Gessler jest gwiazdą światową i jest chyba ciągle na orbicie. My jej nie widujemy inaczej niż w telewizorze. No, może czasami w święta. Mam wrażenie, że moja siostra stała się własnością korporacji telewizyjnej i nie bardzo ma życie prywatne. - Opowiada o siostrze. Z jego wypowiedzi wynika, że Gessler jest bardzo zapracowaną kobietą, która nie ma czasu dla rodziny.

Przypominamy, nowy 21 sezon kuchennych rewolucji niedawno zaczął swoją emisję. Codziennie w czwartki, o godzinie 21:30 na kanale TVN, możemy oglądać kolejne rzuty talerzami oraz niesamowite transformacje restauracji.

Najlepsze newsy:

      1. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
      2. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?
      3. Receptura na miksturę z czosnku, octu jabłkowego i miodu. Działa 10 razy silniej niż antybiotyk?
      4. Odżywka za 50 groszy sprawia, że kwiaty rosną jak szalone. Masz ją w kuchni
      5. Zakwas z buraków bije rekordy popularności. Niweluje ogromną ilość strasznych chorób
      6. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł