Magda Gessler wzruszyła się na wizji "MasterChefa".instagram/magdagessler_official

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis "MasterChefa". Niewiarygodne, jak potraktowali Magdę Gessler, pojawiły się łzy wzruszenia

Magda Gessler od lat bierze udział nie tylko w "Kuchennych rewolucjach", ale też bardzo cenionym przez smakoszy "MasterChefie". Celebrytka od lat zresztą opromienia telewizję swoją barwną osobowością, dzieląc się ogromnym gastronomicznym doświadczeniem. Dzisiaj doczekała się jednak wyrazu szczególnego uznania od ekipy popularnego programu.

Magda Gessler nie jest nową postacią w świecie najlepszych restauracji i wszelkich lokali gastronomicznych oraz propagowania wiedzy o gotowaniu w telewizji. Bez względu na to, w jakim programie się pojawi, niezmiennie cieszą się one ogromną popularnością, co oczywiście nikogo nie dziwi. Celebrytka uwielbia dzielić się swoim bogatym doświadczeniem, bo jej inspirujące opowieści trudno zachować jej dla siebie. Swoją obecnością zaszczyciła też widzów "MasterChefa", którego ekipa tym razem doprowadziła Magdę do łez.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Magda Gessler wrzuciła nagranie z planu słynnego programu kulinarnego. Pojawiły się łzy wzruszenia

Magda Gessler walczy nie tylko z kuchennymi koszmarami polskiej gastronomii, ale też ocenia dania początkujących i utalentowanych kucharzy w różnym wieku. Uczestnicy "MasterChefa" drżą przed werdyktem słynnej restauratorki, ale jej uznanie daje im ostateczne potwierdzenie swoich umiejętności. Pomimo częstej surowej krytyki celebrytka docenia każdą kulinarną perełkę i nie szczędzi należnych słów uznania dla smakowitych dań. Jej artystyczna dusza wyraża się zresztą w barwnych komentarzach, które zawsze robią wrażenie nie tylko na widzach, ale też na kolegach i koleżankach po fachu, którzy razem z nią sędziują w znanym i lubianym programie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?
  2. Nowa polska sieciówka wchodzi na rynek. Liczy na szybką ekspansję w całym kraju

Właśnie dzisiaj Magda doczekała się niesamowitych scen. Wiecznie zajęta spędza bowiem swoje urodziny na planie, co nie przeszkodziło ekipie telewizyjnej obsypać jej prezentami - w końcu nie ma lepszego dnia na okazanie jej miłości i sympatii. Uczestnicy i ekipa z programu z radością odśpiewali "Sto lat" ubrani w koszulki z jej wizerunkiem. Wśród ukochanych kwiatów celebrytki i smakowitych oraz zabawnych podarków polały się łzy wzruszenia, a wszyscy serdecznie ją uściskali.

źródło: facebook/magdagessler.official/

Gessler prezent

źródło: instagram/magdagessler_official

Najlepsze newsy:

Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł