Media bez wyboru
Image Professionals GmbH, TRICOLORS/East News

Test najbardziej znanych pączków w Polsce

Magda Gessler jest jedną z najsłynniejszych restauratorek w Polsce. Wielu smakoszy z pewnością odwiedzi w tłusty czwartek jej cukiernię. Ceny mogą wywołać spore zaskoczenie. Jednak test potwierdza, że smakołyk jest wyjątkowym specjałem.

Magda Gessler uchodzi za ekspertkę, przed którą kulinaria nie mają żadnych sekretów. Nie od dziś wiadomo, że dobra jakość sporo kosztuje. Mało kto spodziewałby się jednak pączków za 11 złotych. Reporter portalu Super Express postanowił je przetestować.

Magda Gessler sprzedaje pączki za krocie

Nie da się ukryć, że Magda Gessler niejednokrotnie wywoływała spore zaskoczenie. Przeważnie działo się tak za sprawą jej Kuchennych Rewolucji. Jakiś czas temu wspominaliśmy o kontrowersyjnej premierze nowego sezonu kultowego programu.

Magda Gessler odpowiada za kilka lokali gastronomicznych i cukierni. Do jednej z nich udał się reporter Super Expresu, który postanowił na własnym podniebieniu przekonać się o tym, czy pączki za 11 złotych są warte swojej ceny.

Nagranie opublikowane na portalu Super Express przedstawiało zakup pączków w cukierni, za która odpowiada Magda Gessler. Reporter spytał się sprzedawczyni o to, z czego wynika cena pączków. W odpowiedzi usłyszał, że klienci płacą za użycie najlepszych produktów i niepowtarzalną jakość.

Znaczne podwyżki cen żywności w polskich sklepachZnaczne podwyżki cen żywności w polskich sklepachCzytaj dalej

Sama Magda Gessler niejednokrotnie wspominała, że dobra jakość ma swoją wartość. Reporter w nagraniu przystąpił do testu pączków za 11 złotych. Na początku zwrócił uwagę na opakowanie, które prezentowało się ekskluzywnie. Mężczyzna sarkastycznie stwierdził, że ono samo mogłoby tyle kosztować.

Jak reporter ocenił pączki od Magdy Gessler?

Już wcześniej przedstawialiśmy przepis na faworki od słynnej restauratorki. Okazuje się, że Magda Gessler dba o detale również w przypadku pączków. Po otwarciu opakowania reporter stwierdził, że smakowite kąski nie wyróżniają się niczym szczególnym. Dopiero po podzieleniu pączka na pół dostrzegł sporą różnicę.

Magda Gessler z pewnością jest dumna z pączków sprzedawanych w jej cukierni. W ich wnętrzu można znaleźć ogromną ilość marmolady. Reporter na nagraniu był ewidentnie zaskoczony takim widokiem. Nadzienie zajmowało niemal połowę wnętrza pączka.

Po skosztowaniu pączka dziennikarz uznał, że smakuje on wybornie. Wyrażał się o smakołyku w samych superlatywach, które były jednak oprószone dozą sarkazmu. Reporter dodał, że za taką kwotę można nabyć kotleta schabowego i właśnie takie danie wybrałby, gdyby był głodny.

Pod koniec nagrania reporter portalu Super Express nadmienił, że pączki w takim wydaniu są dobrym wyborem dla osób, które chcą poczuć się ekskluzywnie. Magda Gessler z pewnością skusi na swoje specjały wielu smakoszy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Super Express

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł