Magda Gessler wbrew pozorom zmieniała się w ciągu ostatnich lat.instagram/magdagessler_official

Dzisiaj urodziny ma Magda Gessler, czego jej życzycie? Zmieniła się, zdjęcia gwiazdy wzbudzają duże emocje

Magda Gessler ma dzisiaj szczególne powody do radości i świętowania, bo właśnie 10 lipca obchodzi urodziny. Jej burzliwa kariera trwa już dość długo, bo oprócz działalności restauracyjnej może się też pochwalić wieloletnią karierą telewizyjną. Najwięksi smakosze na pewno pamiętają jej dawne programy, które do dziś cieszą się ogromnym uznaniem.

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową gastronomii oraz propagowania wiedzy kulinarnej na wizji i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie mogło się to zmienić. Jej ogromna pasja poparta wiedzą i doświadczeniem pozwalają jej spijać śmietankę z licznym sukcesów, ale ogromny apetyt na życie nie pozwala jej usiedzieć na miejscu, dlatego ciągle angażuje się w nowe przedsięwzięcia. Ku uciesze wszystkich największych smakoszy i fanów najlepszych restauracji gwiazda chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, dlatego doskonale wiemy, jak obchodzi swoje urodziny.

Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferęHańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferęCzytaj dalej

Magda Gessler ma dzisiaj powody do świętowania. Zdjęcia gwiazdy na przestrzeni lat robią wrażenie

Magda Gessler bardzo chętnie podtrzymuje relacje ze swoimi licznymi fanami, wysyłając im słynne besoski bez okazji i publikując zdjęcia oraz słynne już selfies z bajecznie barwnymi opisami. Prawdziwa smakoszka i wielbicielka piękna oraz najlepszych potraw dzieli się wszystkimi emocjonującymi wydarzeniami z życia bez względu na to, czy są to codzienne zachwyty, czy też szczególne okazje do świętowania. Dzisiejszy dzień jest dla niej szczególny, bo restauratorka kończy właśnie 67 lat. Chociaż jej wizerunek wydaje się niezmienny, bo chyba każdy kojarzy ją z burzą blond loków, zwiewnymi sukienkami i kolorowymi kreacjami, prześledzenie tego, jak zmieniał się jej wizerunek, robi wrażenie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyśmienity dodatek do schabowego, który właśnie teraz smakuje najlepiej. Zasmażana młoda kapusta z niezastąpionym składnikiem
  2. Stanął przed sądem, bo puścił bąka. Bezprecedensowy proces we Wrocławiu

Magda dość niedawno obchodziła okrągłą rocznicę 10 lat emisji słynnych "Kuchennych rewolucji", ale nie jest to oczywiście jedyny program kulinarny, w jakim zasłynęła celebrytka. Jej starsi fani być może pamiętają, że 20 lat temu gotowała także na antenie Polsatu. Wówczas jej osobowość nie rozkwitła jeszcze w pełni, bo dawna Magda wydaje się jednak dość spokojna i opanowana. Zdjęcia sprzed lat pokazują zupełnie inne oblicze najbarwniejszej postaci kulinarnego show biznesu. Nie każdy pamięta, że blond nie zawsze był jej ulubionym kolorem, a garderoba celebrytki nie zawsze była tak barwna jak dzisiaj.

Magda Gessler urodziny

źródło: instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler dawniej

źródło: instagram.com/@magdagessler_official/

Magda dawniej

źródło: instagram.com/@magdagessler_official/

Najlepsze newsy:

  1. Nagle TVP przestało działać, również strony internetowe. Co się dzieje, czyżby atak hakerski czy zwykłe problemy techniczne?
  2. Poszukują osób, które były w 2 miejscach nad polskim morzem. Bardzo poważna sprawa
  3. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  4. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  5. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  6. Kamera nagrała bardzo dziwne zachowanie Roberta Lewandowskiego. Gdy wskazał na Anię, wszystkich zatkało (WIDEO)

Źródło: se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł