Magda Gessler obchodziła 67 urodziny.Instagram / magdagessler_official

W sieci pojawiło się zdjęcie młodej Magdy Gessler. W rudych włosach i bez doczepów jest nie do poznania

Urodziny gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" odbiły się głośnym echem. Magda Gessler bez wątpienia nigdy nie zapomni tego cudownego dnia, w którym spotkała ją masa miłych niespodzianek. Z tej okazji w sieci pojawiło się zdjęcie restauratorki sprzed lat. Wiele osób nie mogło uwierzyć własnym oczom.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest nietuzinkową postacią w świecie kulinariów. Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać o jej niezwykłym kunszcie kucharskim i wyczuciu stylu, dzięki którym potrafiła pomóc restauracjom zgłaszającym się do "Kuchennych rewolucji". Gwiazda ostatnio obchodziła swoje 67. urodziny. Obok takiego święta ciężko przejść obojętnie.

Z 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniuZ 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniuCzytaj dalej

Zdjęcie, na którym Magda Gessler jest nie do poznania

Bez wątpienia Magda Gessler jest jedną z tych gwiazd, która regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym poprzez media społecznościowe. Niekiedy fani mogą obserwować tam kulisy jej pracy w telewizji, innym razem prezentuje ona zdjęcia swojej córki. Lara Gessler również nie pozostaje dłużna i podczas urodzin najbardziej znanej restauratorki relacjonowała ich przebieg na Instagramie. Sama Magda Gessler na swoim profilu umieściła podziękowania w otoczeni całej góry przepięknych kwiatów. Jednak największe zaskoczenie wzbudziła fotografia, którą na Instagramie zamieściła Lara Gessler. Przedstawiała ona gwiazdę programu "Kuchenne rewolucje" w zupełnie innej stylizacji niż ta, do której zwykliśmy przywyknąć.

Dzisiaj grzeje:

  1. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  2. Mandat 500 zł za kolejne wykroczenia już w drodze. Wpaść będzie można bardzo łatwo

Magda Gessler i jej stylizacja z lat 90.

Niezaprzeczalnie Magda Gessler większości kojarzy się z burzą blond loków. Fryzura ta jest jej znakiem rozpoznawalnym i ciężko sobie wyobrazić, że gwiazda mogłaby wyglądać inaczej. Ostatnie zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez córkę restauratorki potwierdza, że Magda Gessler w latach 90. prezentowała się zupełnie odmiennie niż obecnie.

Przed laty restauratorka nie miała doczepów i jej włosy były rudego koloru. Użytkownicy Instagrama nie mogli pozostać bierni widząc to zdjęcie. Niemal od razu pod fotografią pojawiły się pełne zachwytu komentarze. Pochwały dotyczyły zarówno wyglądu Magdy Gessler jak i jej córki. Czy poznalibyście je na tym zdjęciu?

Magda Gessler w młodości

(Instgram / lara_gessler)

Najlepsze newsy:

  1. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?
  2. Byli w centrum nawałnicy. Tragedia była blisko. Porażające nagranie trafiło do sieci
  3. Niezawodny sposób szefa kuchni na gęsty i odżywczy rosół. Wystarczy wlać 1 nieoczywisty składnik
  4. Wsadził zardzewiałe gwoździe do wszystkich doniczek. Najpierw go wyśmiali, potem robili tak samo
  5. Uwielbiana surówka z KFC jest wyjątkowo prosta do zrobienia w domu. Najważniejszym składnikiem jest kapusta
  6. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona

Źródło: Pudelek.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł