Magda GesslerEast News / tricolors

Nareszcie, Magda Gessler w końcu może otrzeć łzy. Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów, miłość wygrała

Magda Gessler może odetchnąć z ulgą. Po wielu miesiącach udręki, w jej sercu zagościła radość. Restauratorka zamieściła zdjęcie na Instagramie, które wzruszyło fanów. Fani rozpływają się nad cudownym obrazkiem. Prawdziwa miłość zwycięża wszystko.

Magda Gessler ostatnimi czasy przeżywała bardzo trudne chwile. Zazwyczaj pogodna restauratorka stała się refleksyjna, a w swoich mediach społecznościowych zamieszczała zdjęcia świadczące o wielkim cierpieniu. Mimo, że jej córka lada moment urodzi dziecko, Magda nie mogła skupić się jedynie na ekscytacji z powodu zostania babcią. Fani bardzo współczuli gwieździe sytuacji, w której się znalazła. Każdy oczekiwał chwili, gdy w życiu idolki znów pojawi się radość i szczęście. Wygląda na to, że doczekaliśmy się. Magda pochwaliła się zdjęciem, które mówi jedno - miłość to prawdziwa siła.

Ważne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdęWażne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdęCzytaj dalej

Magda Gessler cała w skowronkach

Życie zawodowe Magdy Gessler jest usłane niemal samymi sukcesami. Gwiazda posiada wiele restauracji, a jej autorski program "Kuchenne rewolucje" śmiało można nazwać kultowym, poza tym Magda realizuje się także na platformie Youtube oraz jako jurorka "MasterChefa". W międzyczasie Gessler znajduje czas na dzielenie się z fanami ważnymi szczegółami ze swojego życia prywatnego. Magda równie chętnie angażuje się w akcje społeczne jak zachęcanie do noszenia maseczek oraz nieco wcześniej, udziału w wyborach. Mimo barwnego i bardzo zajętego planu dnia, Magda jak każdy z nas potrzebuje także miłości. W ostatnim czasie niestety nie miała w tej materii wielkiego szczęścia, teraz jednak kilkumiesięczna tęsknota dobiegła końca.

Dzisiaj grzeje:

  1. Już dziś stanie się niewyobrażalna rzecz. Wszyscy Polacy dowiedzą się w nocy
  2. Niestety, potwierdzono smutne wieści z Wielkopolski. Chodzi o pracowników Biedronki, ważny komunikat sieci
  3. Parę miesięcy temu ogłosili zwycięstwo nad koronawirusem. Teraz zamykają największe miasto

Magda Gessler przez obecną sytuację na świecie, przez niemal pół roku nie widziała swojego ukochanego Waldemara. Mąż restauratorki na co dzień mieszka w Kanadzie, a w czasie pandemii, połączenia lotnicze pomiędzy tym krajem, a Polską były bardzo utrudnione. Magda Gessler niejednokrotnie dawała wyraz swojej tęsknocie za pomocą pełnych emocji wpisów na swoich mediach społecznościowych.

Teraz jej historia otrzymała swoje szczęśliwe zakończenie. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Magdy Gessler w objęciach męża, a opis mówi sam za siebie: "Nareszcie !!!!!! Razem". Magda na pewno nie posiada się z radości, że jej małżonek w końcu jest na wyciągnięcie ręki. Serce rośnie na widok takiej miłości. Życzymy zakochanym wspaniałych chwil.

Magda GesslerMagda Gessler z ukochany Waldemarem, fot: Instagram / magdagessler_official

Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależyMało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ksiądz ujawnił szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Nigdy wcześniej nie widział niczego podobnego
  2. Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotować
  3. Ogórek w połączeniu z 1 warzywem ma piorunujące właściwości. Mało kto je zna
  4. Niewiarygodnie soczyste kotlety mielone. Tajemnica tkwi w zastąpieniu popularnego składnika niezwykłym dodatkiem
  5. Rewelacyjna surówka z młodej kapusty. Pobije nawet kultowego Colesława
  6. Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)

Źródło: Instagram

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł