Magda Gessler otworzyła punkt z lodami w Poznaniu.instagram/magdagessler_official

Smutne doniesienia o Magdzie Gessler. Gwiazda ma wielki kłopot

Magda Gessler zasłynęła w show biznesie nie tylko popularnym programem telewizyjnym, ale też informacjami o jej restauracjach. Od dawna docierają do nas niekiedy zaskakujące wieści o lokalach celerytki. Niestety nie zawsze są to pozytywne informacje, bo jak każda właścicielka kilku restauracji, gwiazda napotyka czasem problemy związane ze swoją działalnością. W ostatnich dniach głośno jest o sieci lokali, które latem cieszą się tłumami klientów.

Magda Gessler nieustannie zaskakuje nie tylko >

Kipiący z wściekłości klient wtargnął do Biedronki, żeby zwrócić rozkładające się mięso. Oburzająca odpowiedź kierowniczki zwaliła go z nógKipiący z wściekłości klient wtargnął do Biedronki, żeby zwrócić rozkładające się mięso. Oburzająca odpowiedź kierowniczki zwaliła go z nógCzytaj dalej

Magda Gessler otwiera nowy punkt gastroniomiczny na mapie Poznania. Sentymentalne smaki mogą jednak wkrótce nie być dostępne dla łasuchów i fanów działalności celebrytki

Magda Gessler jest jedną z tych kulinarnych celebrytek, która co jakiś czas zaskakuje nas otwarciem kolejnej knajpy. Gwiazda postanowiła zaskoczyć wszystkich miłośników letnich smaków, a towarzyszące nam od kilku dni upały mogą sprzyjać jej działalności. Wszystko zapowiadało się bajecznie, ale poznańska prasa odkryła szokującą informację. Magda nie skomentowała jeszcze kontrowersyjnego odkrycia związanego z lokalem serwującym smaki jej dzieciństwa, który cieszy się sporym uznaniem Na pewno jest to spowodowane recepturą lodów, które są przyrządzone według oryginalnej receptury pochodzącej z Włoch babci restauratorki.

Dzisiaj grzeje:

Sieć "Ice Queen Magda Gessler" istnieje już od jakiegoś czasu i cieszy się sporym powodzeniem. Poznańska lodziarnia jest umiejscowiona w zabytkowej i niezwykle klimatycznej części Poznania, do czego odniósł się Miejski Konserwator Zabytków. Jak się okazuje, celebrytka nie uzyskała od niego zgody na działalność gastronomiczną budki z pysznymi lodami. Czekamy na to, jak potoczy się ta sprawa i komentarz Magdy.

Najlepsze newsy:

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł