Magda Gessler ma znanego brata, z którym nie ma bliskiej relacji.instagram/@magdagessler_official

Bardzo znany polityk jest bratem Magdy Gessler, ma inne nazwisko. Smutek wywołują jego słowa o siostrze

Magda Gessler niemal codziennie przypomina, jak ważna jest dla niej rodzina. Celebrytka ma świetny kontakt z dziećmi, dlatego chętnie dzieli się zdjęciami z Larą i Tadeuszem, nie szczędząc przy tym wyznań o tym, jak bardzo kocha dzieci. Co ciekawe, słynna restauratorka ma równie sławnego brata, ale nic nie wskazuje na to, by łączyła ich silna więź. Jej krewnym jest znany polityk, który gorzko wypowiedział się o Magdzie.

Magda Gessler zaskarbiła sobie ogromną sympatię fanów nie tylko ze względu na jej działalność zawodową. Niemal wszystkie restauracje gwiazdy zostały mocno docenione, a je ogromna wiedza, pasja i temperament robią wrażenie na wszystkich widzach "Kuchennych rewolucji", ale jeszcze większe emocje i ciekawość wzbudza życie prywatne gwiazdy. Magda od kuchni okazuje się niezwykle ciepłą i rodzinną osobą, o czym możemy się przekonać dzięki licznym zdjęciom jej najbliższej rodziny, ale nie bez przyczyny próżno szukać wśród nich fotografii z bratem gwiazdy.

Kolejna tragedia przed Biedronką, nie żyje 53-letni mężczyzna. Karetka przyjechała po godzinieKolejna tragedia przed Biedronką, nie żyje 53-letni mężczyzna. Karetka przyjechała po godzinieCzytaj dalej

Magda Gessler ma brata, ale nie łączą ich dobre relacje. Znany polityk gorzko skomentował karierę siostry

Magda Gessler nie wspomina o swoim bliskim krewnym niemal nigdy. Na jej Instagramie i Facebooku czasem co kilka dni widujemy zdjęcia z dziećmi czy mężem, co pokazuje, jak ważna jest dla niej rodzina. Wszelkie rodzinne wydarzenia są zwykle barwnie i emocjonująco komentowane przez restauratorkę. Wiemy też, że potrafi ona dbać swoje relacje z ukochanym, pomimo że dzielą ich setki kilometrów. Niestety nie dotyczy to raczej jej brata, który zajmuje się skrajnie odmienną działalnością.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w "Kuchennych Rewolucjach"
  2. Ekspert: Pokusa powtórzenia wyborów większa, niż się wydaje. Są odpowiednie przesłanki

Piotr Ikonowicz bynajmniej nie jest znany z powodu jego konotacji z Magdą Gessler. Znany polityk od lat walczy między innymi o likwidację "śmieciówek", poprawę sytuacji związków zawodowych czy zakaz eksmisji na bruk i to własnie jego polityczna działalność sprawia, że jego nazwisko pojawia się w mediach. Skrajnie odmienne rodzeństwo ma też jednak fascynującą, chociaż niełatwą relację. Gessler i Ikonowicz deklarują, że chociaż nie są ze sobą blisko, ich kontakty są ciągle serdeczne. Polityk zapytany jednak o odwiedziny w domu słynnej restauratorki przyznał, że jeszcze go nie odwiedził i przy okazji dość gorzko podsumował jej karierę: – "Magda Gessler jest gwiazdą światową i jest chyba ciągle na orbicie – wypowiedział się Ikonowicz. – My jej nie widujemy inaczej niż w telewizorze. No może czasami w święta". Dodał też, że jego siostra stała się własnością korporacji telewizyjnej.

Najlepsze newsy:

  1. Andrzej Duda nagle prosi o wybaczenie Polki i Polaków, za podłe słowa podczas kampanii. Czy miał na myśli, że "LGBT nie są ludźmi"?
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Starła rzodkiewkę i ogórka, a potem dodała ostateczny składnik. Wyszła nieziemsko pyszna surówka, wygrywa prostotą
  4. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  5. Ukąsił cię komar? Wypróbuj niezawodny sposób naszych babć, pieczenie i swędzenie zniknie w mig
  6. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)

Źródła: dorzeczy.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł