Magda GesslerKadr z kanału Magda Gessler udostępnionego na portalu youtube.com

Gessler nagle wstała i wyszła ze studia, wszystko podczas programu na żywo. Chwilę wcześniej opowiadała o nowym sezonie kulinarnego show

Magda Gessler gościła w czwartkowym programie Dzień Dobry TVN. Na łamach śniadaniówki opowiadała na temat najnowszego sezonu „Kuchennych Rewolucji". Zakończenie rozmowy doprowadziło osoby przed telewizorami do prawdziwej konsternacji. Gessler tuż po zakończonym wywiadzie wstała i wyszła ze studia. Z pewnością wszystko ze względu na liczne obowiązki restauratorki.

Magda Gessler jest znaną restauratorką, która od lat dzieli się swoim zamiłowaniem do gotowania i tworzenia ciekawych przepisów. Od ponad dekady jest również gwiazdą "Kuchennych Rewolucji". Ratuje knajpy z całej Polski, pomagając właścicielom uporać się z problemami.

Dzieli się z przedsiębiorcami przepisami na sukces w branży kulinarnej. Biorąc pod uwagę, że sama ma dobrze prosperującą restaurację oraz cukiernię, może dzielić się swoimi doświadczeniami. Większość zrewolucjonizowanych miejsc przez Magdę Gessler cieszy się do dziś powodzeniem.

W czwartkowym wydaniu Dzień Dobry TVN, Magda Gessler gościła na kanapie, opowiadając o najnowszym sezonie "Kuchennych Rewolucji". Nie mniej jednak tuż po zakończonej rozmowie, wyszła ze studia. To zachowanie kulinarnej gwiazdy zaskoczyło wszystkich.

Magda Gessler rozpoczęła promocję najnowszego sezonu show

Do sieci trafił pierwszy odcinek otwierający 22 sezon "Kuchennych Rewolucji". By jak najlepiej go wypromować, Gessler pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Restauratorka postanowiła podzielić się informacjami na temat najnowszego sezonu show.

Nigdy, przenigdy nie wrzucaj ich do zlewu. Chwila nieuwagi może zniszczyć ruryNigdy, przenigdy nie wrzucaj ich do zlewu. Chwila nieuwagi może zniszczyć ruryCzytaj dalej

W pierwszym odcinku zobaczymy historię restauracji Wielkopolanka w Barlinku. Właścicielką lokalu jest Olga, nazywana Olą, której nie było stać na pracowników. Knajpa prowadzona jest przez nią, jej męża oraz córkę.

Internauci mogą obejrzeć najnowsze odcinki już teraz w internecie. Pisaliśmy o tym tutaj. Jeśli chodzi o emitowanie programu w telewizji, będziemy musieli poczekać do wiosny. "Kuchenne Rewolucje" będą emitowane od marca co czwartek o 21:30.

Tuż po wywiadzie postanowiła wyjść ze studia

Restauratorka nie tylko promowała nową serię, ale także zachęcała restauratorów do zgłaszania się do programu. Szczególnie w okresie pandemii liczy na to, że uda jej się pomóc upadającym biznesom. W tym artykule pisaliśmy o trudnej sytuacji restauratora z Lublina.

Magda Gessler tuż po zakończonym wywiadzie wzięła swoje rzeczy, życzyła prowadzącym zdrowia i wyszła ze studia. Zrobiła to, jednak zanim kamery zdążyły przenieść się na prowadzących. Anna Kalczyńska postanowiła rozładować atmosferę. Zażartowała, że Magda Gessler nie traci czasu i idzie dalej.

Magda od razu po udzielonym wywiadzie wstała i wyszła ze studia. Z pewnością wszystko z uwagi na nagromadzone obowiązki po świątecznym urlopie. Jako zapracowana bizneswoman musi wywiązać się ze wszystkich zobowiązań.

Zdjęcie wykorzystane w artykule pochodzi z filmu Barszcz czerwony | Magda Gessler odc. 1 na kanale "Magda Gessler" na platformie YouTube.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: jastrzabpost.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł