Czy Magda Gessler oszukiwała wszystkich?Kadr programu "Kuchenne Rewolucje"

Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie

Magda Gessler stała się bohaterką skandalu po tym, jak jedna z jej byłych pracownic postanowiła opowiedzieć co naprawdę dzieję się na zapleczu kuchni królowej polskiej gastronomii. Sprawę nagłośniły portale Pomponik.pl oraz Wykop.pl. Kobieta twierdzi, że widziała wielkie oszustwa w restauracji gwiazdy TVN.

Magda Gessler nie ma sobie nic do zarzucenia. Gwiazda TVN musiała się tłumaczyć po tym, jak jedna z jej byłych pracownic zarzuciła prowadzącej program 'Kuchenne Rewolucje" wielkie oszustwa i wyzyskiwanie innych.

Tragedia, rozpełzły się po całym organizmie. Zjadł hitowe jedzenie, usłyszał diagnozę i zdębiałTragedia, rozpełzły się po całym organizmie. Zjadł hitowe jedzenie, usłyszał diagnozę i zdębiałCzytaj dalej

Magda Gessler nie przejmuje się krytyką

Królowa polskiej gastronomii uważa, że nikt nie ma prawa jej krytykować poza najbliższą rodziną.

- Tylko mój syn może mnie krytykować. Często biorę jego słowa pod uwagę, bo jest mądrym człowiekiem - wyznała swego czasu w "Życiu na gorąco".

Autorytet i uczciwość Magdy Gessler postanowiła podważyć jedna z jej byłych pracownic. Jednak gwiazda TVN całkowicie zbagatelizowała jej słowa. Stwierdziła, że była bardzo dobra dla swoich podwładnych, a oni nie potrafili tego docenić.

- Nie warto robić takim ludziom reklamy. To osoby, które nie dają sobie rady z własną rzeczywistością, więc chcą ją eksponować na całym świecie. Niech zło zginie, a dobro i piękno niech królują. Byłam bardzo dobra dla tych ludzi, ale oni nie potrafili tego docenić - zripostowała prowadząca "Kuchennych Rewolucji".

Co była pracownica, która przerwała milczenie zarzuciła Magdzie Gessler? Stwierdziła, że restauratorka dopuściła się oszustw finansowych. Zdaniem kobiety wyzyskiwała ludzi.

- Czasem brakowało pieniędzy dla dostawców. Pani Magda mówiła wtedy, żeby wziąć fakturę na przelew i zmienić dostawcę. Tłumaczyła, że wszyscy tak robią - wyjawiła kobieta, o czym można przeczytać na portalu Wykop.pl

Dzisiaj grzeje: 1. Chleb z cukrem, ale na zdjęciu brakuje 1 rzeczy. Jedynie 2% smakoszy wie jakiej, zgadniesz?

2. Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył

Co ciekawe, niektórzy mają także zastrzeżenia do fachowości Magdy Gessler. Twierdzą, że gwiazda nie nadaje się do przeprowadzania "Kuchennych Rewolucji" na wizji TVN, bowiem nie radzi sobie z własnym lokalem. Restauratorka również na te zarzuty ma prostą odpowiedź. Stwierdziła, że nie istnieje autorytert, który mógłby doradzić jej coś w tej kwestie, czego ona sama nie wie.

- Nikt nie będzie u mnie rządził. Trzeba być autorytetem, żeby robić jakieś rewolucje. Nie ma takiego autorytetu w Polsce, który mógłby u mnie przeprowadzić rewolucję. Jak komuś się nie podoba, to niech sobie robi rewolucję u siebie. Ja jestem ze wszystkiego zadowolona. To jest jedyne miejsce w Polsce, które ma swój niepowtarzalny klimat i się nie starzeje. Jest zawsze modne, bo ma klasę - podsumowała gwiazda TVN.

Najlepsze newsy:

  1. Zaniemówiliśmy. Tak dziś wygląda "Niewolnica Isaura"
  2. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Szykuje się rewolucja w walce z rakiem? Naukowcy dzielą się najnowszym odkryciem

Źródło: wykop.pl, pomponik.pl

Następny artykuł