Magda Gessler po godzinach jest zupełnie inna niż nam się wydaje.youtube/ Magda Gessler

Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca

Magda Gessler od lat budzi w nas skrajne emocje ze względu na jej barwną osobowość. Kwiecisty język, emocjonalne reakcje, kąśliwe uwagi i mocna, niekiedy dość obrazowa krytyka kulinarnych koszmarów sprawiły, że celebrytka zyskała wielkie grono fanów. Nikogo nie dziwi chyba jej pewność siebie, bo na swój autorytet pracowała od lat. Chyba wszyscy wiemy, że Magda to artystyczna dusza i wielka osobowość, ale jej postać nadal może nas czymś zadziwić.

Magda Gessler od lat pojawia się w tak wielu portalach, że trudno o niej zapomnieć. Największa popularność przyniosła jej oczywiście misja ratowania polskiej gastronomii, bo to właśnie dzięki "Kuchennym rewolucjom" poznaliśmy jej wyjątkową osobowość. Rzucanie talerzami z oburzenia, okrzyki zachwytu i błogie zadowolenie z pysznych smaków są chyba pierwszymi skojarzeniami, jakie większość z nas ma ze słynną restauratorką. Jej popularność ciągle rośnie, bo nie ma chyba dnia, w którym nie dowiadujemy się o Magdzie czegoś nowego. Tym razem jednak nawet najbardziej zagorzali fani gwiazdy mogą być zaskoczeni sekretem, którym podzielił się z mediami partner celebrytki.

Alarm dla wszystkich od FSA. Mylił się każdy, przenigdy nie myj mięsa z kurczaka przed gotowaniemAlarm dla wszystkich od FSA. Mylił się każdy, przenigdy nie myj mięsa z kurczaka przed gotowaniemCzytaj dalej

Magda Gessler skrywa nieznane oblicze. Wieloletni parnet słynnej restauratorki wyjawił jej wielki sekret, który wprawia w osłupienie

Magda Gessler nie schodzi z okładek kolorowych pism i serwisów, które piszą o życiu największych gwiazd. Nic w tym dziwnego, w końcu celebrytka cieszy się mianem najsłynniejszej polskiej restauratorki i nic nie wskazuje na to, by została zdetronizowana. Życie Magdy, zarówno prywatne, jak i zawodowe, jest w końcu wdzięcznym tematem dla dziennikarzy, bo dzieje się w nim wiele. Nowe lokale gastronomiczne i sekrety z jej życia budzą w końcu wiele silnych emocji.

Dzisiaj grzeje:

  1. Masz monetę 5 zł? Dzisiaj w Biedronce zrobisz furorę, niesamowita wiadomość
  2. Prowadzenie samochodu podczas burzy. Kilka porad, które mogą uchronić cię przed wypadkiem

Jakiś czas temu życiowy partner gwiazdy podzielił się jednak dość szokującą informacją o jej usposobieniu. Chyba wszystkim do tej pory Magda jawiła się jako żywiołowa, pewna siebie kobieta, która niczego się nie boi. Tymczasem Waldemar Kozerawski, chirurg medycyny estetycznej w Toronto, zaskoczył wszystkich wyznaniem, że jego ukochana jest prywatnie zupełnie inna niż w telewizji. Okazuje się, że po godzinach gwiazda jest niezwykle łagodna, spokojna, a nawet bywa wstydliwa. Musimy przyznać, że zupełnie nie spodziewaliśmy się tego po Magdzie Gessler.

- Magda na ekranie i Magda w domu, to dwie różne osoby. Poza kamerami jest spokojniejsza i łagodniejsza, kocha ludzi. Mogę nawet powiedzieć, że czasem jest też wstydliwa. Gdy jest nie na swoim gruncie. Gdy przyjeżdża do mnie do Kanady i przedstawiam ją swoim przyjaciołom. Wtedy zachowuje się z dużą rezerwą, jest małomówna. Dopiero kiedy kogoś lepiej pozna, to się rozkręca - wyznał partner Magdy Gessler Waldemar Kozerawski.

Najlepsze newsy:

  1. Łukasz Szumowski w poważnych tarapatach. Dziennikarze dotarli do mężczyzny, który może pogrążyć ministra
  2. W końcu tysiące Polaków się doczekają. Wicepremier przekazała nową wiadomość
  3. Nie mieści się w głowie, jak cenne są fusy po kawie. Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mają ogrom zastosowań
  4. Jutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klienta
  5. Wszyscy klienci zaskoczeni. Mimo luzowania obostrzeń Lidl nagle wprowadził LOCK3
  6. Polski skoczek apeluje do ojca Rydzyka. Ma do niego prośbę

Źródło: viva.pl

Następny artykuł