Magda GesslerEast News / autor: tricolors

Bez grama wstydu i skromności, pozuje w bikini w objęciach mężczyzny. Niewiarygodne, że kończy 67 lat, ciało bogini

Magda Gessler odebrała mowę fanom serią zdjęć, które pokazują wszystko. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda odważy się ujawnić tak intymne zdjęcia. Zwykle ciekawi wielbiciele nie mają wątpliwości, że tym razem być może zobaczyli nieco za dużo.

Magda Gessler należy do gwiazd, które życie prywatne i pracę łączą w jedną, spójną całość. Restauratorka całe swoje życie poświeciła prowadzeniu restauracji i jak ryba w wodzie czuje się za równi na salonach, jak i w mediach społecznościowych. Właśnie jej działalność w internecie przysporzyła jej jeszcze więcej oddanych fanów, który uwielbiają Magdę za jej bezpośredni sposób bycia i wytworzenie cudownej więzi z wielbicielami. Magda Gessler bardzo dba, by fani byli na bieżącą ze wszystkimi zdarzeniami, jakie ją dotykają.

Dramatyczne wyznanie gwiazdy Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Na Wspólnej", syn nie chce go znać. Z córką z kolei jakiś czas temu na wizji pokazywał, jak robić risottoCzytaj dalej

Magda Gessler w samym bikini

Jednego nie można Magdzie Gessler odmówić - restautorka z całą pewnością posiada własny styl, którego nie da się z nikim innym pomylić. Niemal zawsze widzimy ją w perfekcyjnym makijażu, dopracowanym w każdym szczególe. O charakterystycznej fryzurze Magdy Gessler moglibyśmy napisać oddzielny artykuł - jest niemal tak sławna jak sama Magda Gessler. Do tego dochodzą rzecz jasna kolorowe i przyciągające wzrok ubrania. Tym bardziej fani nie mogli wyjść z potężnego szoku, gdy pojawiły się na łamach Plotka zdjęcia ukazujące Magdę w samym bikini i bez grama makijażu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Kasia z "13 posterunku" ma dwie córki. Ukochane bliźniaczki Aleksandry Woźniak

Na zdjęciach widzimy w Magdę w objęciach swojego ukochanego Waldemara. Para najwidoczniej bawi się znakomicie i nawet nie spostrzegli, że właśnie paparazzi robi im sesję, która rozbudzi wyobraźnię milionów fanów. Mimo, że Magda Gessler nie należy do osób szczuplutkich - bez wstydu pokazuje swoje ciało i nie zamierza przejmować się konwenansami. Podobnej swobody życzylibyśmy także sobie, ponieważ kompleksy tylko przeszkadzają nam w życiu. Pojawiły się głosy fanów, który uważają, że restauratorka nie powinna była tak otwarcie epatować seksapilem ze względu na jej wiek. Jednak naszym zdaniem to nie jest żaden wyznacznik, a każdy powinien zachowywać się jakby miał tyle lat, na ile się akurat czuje.

https://smakosze.pl/ciasto-150920-ks-galaretkowiec-bez-pieczenia-przepisMateriały Magdy Gessler udostępnione w "Dzień dobry TVN"

Stało się, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Lara pokazała pierwsze zdjęcie, jej mama nie ukryła wzruszenia i szczęściaStało się, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Lara pokazała pierwsze zdjęcie, jej mama nie ukryła wzruszenia i szczęściaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Państwo ściągnie od ciebie pieniądze, za co się da. Podatek od betonu już funkcjonuje
  2. Lekarka ujawnia poważny problem. Wiele osób jest nieświadomych zagrożenia
  3. Polacy notorycznie nie dodają do jajecznicy 1 składnika. Błąd, bez niego traci aksamitną konsystencję i cudowny smak
  4. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej
  5. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  6. Joanna nie żyje, miała tylko 28 lat. Dramat w Chorwacji

Źródło: Plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł