Magdal Gessler i Alicja CzyszScreenshot / player.pl / Kuchenne rewolucje

Nie mieści się w głowie, pamiętacie Willę pod Złotym Ziemniakiem z "Kuchennych rewolucji"? Magda Gessler potraktowana w niewiarygodny sposób po programie

Od lat jesteśmy świadkami tego jak Magda Gessler zmienia oblicza polskich restauracji przy okazji programu "Kuchenne rewolucje. Okazuje się jednak, że nie zawsze kończą się one pomyślnie. Ciężko przejść obojętnie obok tego, co spotkało restauratorkę. Do czego doszło w Willi pod Złotym Ziemniakiem po zakończeniu programu?

Ciężko o bardziej rozpoznawalną restauratorkę. Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" niezwykle mocno wpisały się w polską popkulturę i odmieniły to, w jaki sposób ludzie postrzegają dobre podejście do tematu kulinariów. Miejsca, które odwiedza gwiazda, często przechodzą niezwykle radykalne zmiany. Niestety, niektóre z nich nie podobają się właścicielom, którzy usilnie trwają przy swoim. Magda Gessler z pewnością nie spodziewała się, że po udzieleniu pomocy restauracji Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju dojdzie do czegoś takiego.

4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztowaćCzytaj dalej

Magda Gessler i Willa pod Złotym Ziemniakiem

Matalmara była restauracją, która zgłosiła się do programu "Kuchenne rewolucje" z prośbą o pomoc. Magda Gessler zdecydowała, że konieczne będzie odświeżenie wizerunku tego lokalu, który w trakcie przemiany zyskał nazwę Willa pod Złotym Ziemniakiem. Nie obyło się bez problemów, jednak nic nie zapowiadało tego, że rewolucja, która miała miejsce w Goczałkowicach-Zdroju doprowadzi do tak ogromnego zamieszania. Wiele osób może być oburzonych tym, do czego doszło.

Emisja programu "Kuchenne rewolucje", w którym przedstawiana była przemiana Matalmary w Willę pod Złotym Ziemniakiem, miała miejsce w 2012 roku. Nikt jednak nie spodziewał się, że właścicielka restauracji nie będzie zachwycona przemianą. Okazuje się, że Alicja Czysz odpowiadająca za lokal zapowiedziała pozew. Magda Gessler z pewnością nie podejrzewała, że rewolucja zakończy się w taki sposób. Jakie zarzuty stawiała właścicielka restauracji?

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek
2. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie

Pozew i dalesze losy restauracji

Alicja Czysz uznała, że "Kuchenne rewolucje" przyniosły jej więcej strat niż korzyści. Właścicielka lokalu stwierdziła, że udział w programie jej zaszkodził. W związku z tym złożyła pozew przeciwko producentowi programu, którym jest niemiecka firma Constantin. Ponadto restauracja ponownie zaczęła nosić nazwę Matalmara. Dwa lata po emisji programu lokal został sprzedany za kwotę 2 milionów złotych.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler i producenci programu "Kuchenne rewolucje" nie mogli przewidzieć, że tym razem restauracyjna metamorfoza przybierze taki obrót. Warto jednak zauważyć, że przeważnie lokale, którym pomaga restauratorka są oblegane przez klientów, a sama Magda Gessler bez wątpienia jest osobą, która posiada umiejętności zarówno z zakresu kulinariów jak i tego co powinna reprezentować sobą restauracja.

Najlepsze newsy:

1. Jarosław Kaczyński nie spędza urodzin sam. W drodze na Wawel towarzyszyła mu wyjątkowa przyjaciółka
2. Dramatyczne odkrycie w Bałtyku. Kąpiel może mieć porażające skutki
3. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
4. Oszałamiający przepis na bigos z młodej kapusty. Smak lata, koniecznie posyp go koperkiem
5. Czy wrzucanie na wrzącą wodę mięsa na rosół jest błędem? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
6. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)

Następny artykuł