Magda Gessler znowu stwarza kontrowersjeZdjęcie z profilu Magdy Gessler na Facebooku

Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Zachowanie restauratorki podzieliło jej fanów

Magda Gessler nie wytrzymała, nie mogła powstrzymać się od wymownego komentarza na temat niedawnych wydarzeń, w których uczestniczył Andrzej Duda. Wpis pani Magdy podzielił jej fanów, którzy nie wiedzieli, którą stronę trzymać. A co wy sądzicie o zachowaniu znanej restauratorki?

Magda Gessler znana jest z wymownych komentarzy do bieżących sytuacji na całym świecie. Ze swoimi fanami ma wyjątkowy kontakt, który pozwala jej codziennie wrzucać na swoje media społecznościowe wiele zdjęć i historii, na które jej obserwatorzy zawsze chętnie odpowiadają. Wczoraj Magda Gessler postanowiła skomentować sytuację, o której głośno było praktycznie we wszystkich mediach. Jej humorystyczna wiadomość podzieliła komentujących, którzy nie mogli zdecydować, jak się do tego odnieść.

Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliweZaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliweCzytaj dalej

Magda Gessler zaskoczyła wszystkich - nawiązała do niedawnych wydarzeń i obśmiała Andrzeja Dudę

Kancelaria prezydenta stała się obiektem żartów po niedawnym telefonie dwójki rosyjskich youtuberów do Andrzeja Dudy. Magda Gessler postanowiła dołączyć do "loży szyderców", którzy nie pozostawiają suchej nitki na prezydencie Polski. Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy i podając się za Sekretarza Generalnego ONZ, António Guterresa, zrobili sobie z niego żarty.

Dzisiaj grzeje:

Magda Gessler nie stroni od kontrowersji, co zdecydowanie wskazuje jej program "Sexy Kuchnia", w którym często robiła niewybredne komentarze. Tym razem obiektem jej kpin stał się prezydent, do którego zaadresowała niedawny post na Facebooku. W jego treści jest tylko krótkie zdanie (pisowania oryginalna): "Halo.. Pałac prezydencki?". Na zdjęciu widać Magdę Gessler, która trzyma telefon przy uchu. Fani od razu zareagowali, co widać po wielu komentarzach pełnych ekscytacji.

- Nie ładnie Pani Magdo, miałam Panią za porządną kobietę, uwielbiałam oglądać Pani program i Pani kibicować ale 5 lat nie powiedziała Pani złego słowa na Prezydenta, a teraz się Pani odmieniło. Straciła Pani w moich oczach szacunek do samej siebie - napisała jedna oburzona komentująca.

- Pani Magdo! Uwielbiam Panią - komentuje inna internautka.

- Pani Gessler ma to już w naturze że śmieje się z innych, tak mają ludzie którzy muszą sami żyć że sobą i nie mają miłości do siebie - uważa fanka pani Magdy.

- Ja uważam, że to Pani powinna tam urzędować - stwierdza obserwator restauratorki.

Jak widać, obserwatorzy nie mogli znaleźć wspólnego języka i w komentarzach nie rzadko wybuchały ogromne kłótnie. A wy co sądzicie o żarcie pani Magdy?

Najlepsze newsy:

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł