Scena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale tvnpl

Zapytali o Gessler w Milionerach. Uczestniczka omal nie złapała się za głowę, decyzja mogła być jedna

Magda Gessler pojawiła się w jednym z pytań w Milionerach. Spanikowana uczestniczka od razu sięgnęła po jedno z kół ratunkowych. Jeśli byłaby fanka Kuchennych Rewolucji, znałaby odpowiedź.

Magda Gessler jest bardzo popularną postacią medialną, która bryluje we wszelkich gałęziach show biznesu. Pytanie na temat jej osoby pojawiło się swojego czasu nawet w Milionerach. Uczestniczka miała ogromny problem z odpowiedzią, jednak zewsząd podniosły się głosy, że wystarczyłoby, żeby oglądała Kuchenne Rewolucje. Fani programu bez najmniejszego problemu odpowiadają na owe pytanie.

Są we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówSą we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówCzytaj dalej

Magda Gessler w Milionerach - pytanie z nią związane przysporzyło uczestniczce nie lada problemu

Milionerzy są bardzo popularnym programem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. W jednym z odcinków padło bardzo ciekawe pytanie, którego uczestniczka z pewnością się nie spodziewała, ponieważ zareagowała stonowanym szokiem. Pytanie dotyczyło kulinarnych preferencji Magdy Gessler, która znana jest z zamiłowania do klasycznej i tradycyjnej polskiej kuchni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Uwaga: 1 września nie wszyscy uczniowie wrócą do szkół. MEN zabrało głos w sprawie
  2. Marta szukała borowików. Szybko pożałowała, natrafiła na okropność, zamurowało ją
  3. Przełomowa decyzja Biedronki. Wpłynie na wartość naszego koszyka

Pytanie wyglądało tak: Czego w kołdunach nie zaakceptowałaby Magda Gessler? Możliwych odpowiedzi jak zawsze w milionerach były 4: A) baraniny B)polędwicy wołowej C) łoju spod nerki D) pieczonej karkówki. Uczestniczka nie była w stanie samodzielnie odpowiedzieć na powyższe pytanie i sięgnęła po jedno z trzech kół ratunkowych. Kobieta nie tylko nie wiedziała czym są kołduny, to tym bardziej nie wiedziała jak przyrządza je znana restauratorka. Jej wybór padł na pomoc publiczności.

Odpowiedź poprawna brzmi: D) kołduny nie mogą mieć w swoim składzie pieczonej karkówki. Kołduny są klasycznym daniem kuchni polskiej, litewskiej oraz białoruskiej. Są pierogami najczęściej wypełnionymi nadzieniem z mięsa wołowego. Z pewnością każdy, kto z uwagą śledzi Kuchenne Rewolucje odpowiedziałby w Milionerach natychmiastowo.

Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyBiedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Emerytura Teresy Lipowskiej okazuje się naprawdę zasmucająca. Przepracowała dekady, nie może odpocząć
  2. Weszła do morza w Kołobrzegu. Chwilę później jechała do szpitala, makabra
  3. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  4. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, "Facet musi jeść jak facet"
  5. Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwili
  6. Justyna Żyła zareagowała na związek Piotra? Znalazła osoby, które dają jej szczęście, celebrytka zadziwia (FOTO)

Źródło: plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł