Magda Gessler ostro o PolakachInstagram / @magdagessler_official

Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach

Magda Gessler znana jest ze swojej wiedzy na temat prowadzenia restauracji. Sama w końcu prowadzi program, w którym uczy innych właścicieli gastronomii jak zarządzać lokalem. Restauratorka nie zostawiła na Polakach suchej nitki, z jej ust padły ostre słowa.

Magda Gessler znana jest ze swojego temperamentu. Wybuchowość i emocjonalność są znakiem rozpoznawczym gwiazdy "Kuchennych Rewolucji", która często wyraża swoje poglądy. Na Instagramie i Facebooku często przeczytać możemy słowa Gessler, która ochoczo komentuje wiele tematów. Tym razem przeszła jednak samą siebie i wypowiedziała się na temat Polaków. Pojechała po bandzie, poszło o napiwki.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Magda Gessler - kontrowersyjna wypowiedź na temat Polaków w restauracjach

Tym razem jej wypowiedź nie pochodzi z jej mediów społecznościowych. W rozmowie z Faktem24 zdradziła, co sądzi o Polakach. Goście restauracji mogą poczuć się obrażeni, ponieważ restauratorka nie kontrolowała się i wypowiedziała bardzo ostre słowa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Szukała jej cała Polska. Niestety, właśnie odnaleziono jej ciało obok domu
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Zajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacić

- Polacy nie umieją dawać napiwków. Jak są pijani, to czasami dają, ale uważają, że fajnie jest nie "tipować", bo i tak zapłacili za dużo - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z Fakt24.

Według niej za granicą są zupełnie inne zwyczaje i ludzie są bardziej obyci w kwestii zostawiania napiwków. - Są żelazne reguły gry. Jak w Stanach Zjednoczonych nie zostawisz napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby ci nie podstawili nogi. Ja zawsze byłam zapraszana przez eleganckich gości i sama również należę do osób wychowanych - tłumaczy odpowiadają na pytanie czy jej się taka historia zdarzyła.

Magda często zresztą broni kelnerów przed pracodawcami, którzy zabierają im napiwki - co widać zresztą niekiedy w odcinkach "Kuchennych Rewolucji". A wy co sądzicie o zdaniu Magdy na temat gości restauracji z Polski?

Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyBiedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Poważne problemy "Pytanie na śniadanie" w TVP. Dziennikarka miała otrzymać specjalne zadanie
  2. Dramatyczne sceny w Gdańsku. Nikt nie reagował. "Cała drżę ze strachu"
  3. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  4. Zdarza się nawet doświadczonym. Ogromny błąd podczas kiszenia ogórków, przez który są do wyrzucenia
  5. Media ostrzegają. Jest w każdej Biedronce i Lidlu, niestety większość Polaków zjada je 2 razy dziennie
  6. Oficjalnie. FC Barcelona ma nowego trenera. Znamy nazwisko nowego szkoleniowca klubu, pilny komunikat

Źródło: msn

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł