Magda Gessler - smutne wieściInstagram / magdagessler_official

Niebywale smutne wieści o młodszym bracie Magdy Gessler. Nawet restauratorka nie jest w stanie mu pomóc

Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do czegoś takiego. Sytuacja, w której znalazł się młodszy brat najbardziej znanej restauratorki w naszym kraju jest tak ciężka, że nawet Magda Gessler nie może udzielić mu pomocy. Jakie problemy ma brat gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje"

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest osobą, która wzbudza spore zainteresowanie. Gwiazda regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Między innymi dzięki nim wiele osób kojarzy córkę restauratorki. Mało kto zdaje sobie sprawę kim jest młodszy brat prowadzącej programu "Kuchenne rewolucje".

Nigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Jest cenna z 5 imponujących powodówNigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Jest cenna z 5 imponujących powodówCzytaj dalej

Magda Gessler nie może pomóc swojemu bratu

Niewiele osób podejrzewało czym zajmuje się brat restauratorki. Magda Gessler nie dzieliła się przeważnie informacjami na ten temat. Okazuje się, że młodszy brat gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" nazywa się Piotr Ikonowicz. Mężczyzna jest znanym działaczem lewicowym, który bronił Polaków uciśnionych przez państwo. Zgodnie z informacjami wskazanymi przez portal Fakt24, Piotr Ikonowicz blokował eksmisje, robił zbiórki i organizował manifestacje. Jakie problemy go spotkały w ostatnim czasie?

Dzisiaj grzeje: 1. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
2. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

Partia brata Magdy Gessler zagrożona

W czymś takim niestety Magda Gessler nie może pomóc swojemu bratu. Ruch Sprawiedliwości Społecznej, do którego należy Piotr Ikonowicz może zostać wkrótce zdelegalizowany. Powodem jest oświadczenie dotyczące finansów. Partia brata gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" niestety nie dopełniła tego obowiązku. W związku z tym, na wniosek Sądu Najwyższego, może zostać wykreślona z rejestru.

- To drobiazg, drobne potknięcie. Ktoś po prostu przegapił termin, bo zachorował. Nie zniknęliśmy z mapy. Nadal istniejemy i działamy, a w sobotę będzie można nas zobaczyć na demonstracji pielęgniarek. Rejestracja partii nie trwa długo - skomentował sprawę Piotr Ikonowicz, przytaczany przez portal Fakt24.

Piotr Ikonowicz

(PIOTR PIWOWARSKI/East News)

Najlepsze newsy:

  1. Broń nagle wystrzeliła, śrut trafił malutkie dziecko. Na jaw wyszła zatrważająca prawda
  2. WHO alarmuje. "Świat wkracza w nową i niebezpieczną fazę"
  3. GIS ostrzega i wycofuje ulubiony przysmak każdego dziecka. Bardzo duże ryzyko
  4. Tadeusz Rydzyk poucza Polaków. Uważa, że absolutnie nie powinieneś pić kawy jeśli decydujesz się wziąć udział w mszy domowej
  5. Podpal w domu liść laurowy. Po 10 minutach znikną przykre uciążliwości
  6. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów

Źródło: Fakt24

Następny artykuł