Magda Gessler ma powód do dumyInstagram.com/magdagessler_official

Kuchenne Rewolucje miał poprowadzić ktoś zupełnie inny. Wygadała się sama Gessler

Magda Gessler mogła nie prowadzić Kuchennych Rewolucji? Kulisy programu są wyjątkowo ciekawe. Sama prowadząca się wygadała.

Magda Gessler jest wyjątkową postacią i większość osób nie wyobraża sobie Kuchennych Rewolucji bez jej osoby. To ona w końcu wprowadza do programu mnóstwo emocji, a żywiołowy charakter i charyzma Gessler przyciąga miliony widzów przed ekrany telewizorów. Okazuje się jednak, że rzeczywistość mogła być zupełnie inna, wszystko przez jedną decyzję. Gessler wyjawiła, że Rewolucje mogły powstać całkowicie bez jej udziału.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Magda Gessler opowiedziała wielki sekret o swoim popularnym programie

10 lat temu na TVN'ie pojawił się format, który od razu podbił serca widzów. Kuchenne Rewolucje zachwycają niezmiennie od dnia swojej premiery praktycznie każdy aspektem programu. Zabawne, smutne czy wściekłe reakcje Magdy Gessler na podane jej posiłki, wystrój wnętrz czy sposób obsługi zachwycają i sprawiają, że ciągle chce się więcej. Wyobrażacie sobie, żeby prowadzącą nie była znana restauratorka?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca
  3. Zdjęcie pokazuje prawdę o spektakularnej diecie. Tomasz Sekielski nie wstydzi się niczego, fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem Magda Gessler przyznała się, że praktycznie do ostatnich chwil ważyły się losy prowadzącego programu. Na castingach do Kuchennych Rewolucji walczyła wraz z niewymienionym z imienia aktorem, którego finalnie udało jej się pokonać. Decyzja producentów padła na restauratorkę, która dzisiaj poszczycić się może ogromną sławą i renomą. Choć konkurent do dzisiaj pozostaje anonimowy, Magda uchyliła rąbek tajemnicy i zdradziła o nim pewien szczegół. Rywalem był popularny aktor, który ma własną restaurację.

- Nikt się tego nie dowie, bo to byłoby nie fair. Ale proszę się domyślać, kto ma restaurację z aktorów - odpowiada dziennikarzowi Faktu na pytanie kim był rywal. Jak myślicie, z kim musiała się zmierzyć?

Nie wiadomo jak potoczyłyby się losy kariery Magdy, która zdobyła ogromna popularność dzięki show TVN-u. Dzisiaj możemy się cieszyć, że w telewizji emitowany jest tak dobrze prowadzony program.

Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiSkandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 10 tys. zł za jazdę na hulajnodze, 5 tys. za siedzenie pod sklepem. Nawet nie wyobrażasz sobie, za co jeszcze ukarzą
  2. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Zagrożenie dla zdrowia i życia
  3. Trick Gessler sprawi, ze rosół będzie klarowny. Gwiazda ma jeszcze 1 cenną radę
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Kobieta na zdjęciu ma 74 lata, sekret jej urody zwala z nóg, każdy chce znać jej dietę. W końcu wyznała prawdę
  6. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł