Magda Gessler bije brawoinstagram.com/lara_gessler

Media potwierdziły, Lara Gessler urodziła. Niedawno wyjawiła płeć swojego pierwszego dziecka

Magda Gessler może wreszcie pochwalić się wspaniałą nowiną. Restauratorka doczekała się i została babcią. Jak podaje Pudelek, Lara Gessler urodziła swoje pierwsze dziecko.

Magda Gessler przez długi czas z pewnością nie mogła doczekać się, aż jej córka urodzi swoje dziecko. Lara Gessler wiele razy była wspominana przez wszystkie media w Polsce i mnóstwo osób nie mogło się doczekać, aż w końcu będą mogli zobaczyć jej pierwsze dziecko. Pudelek zdradził dzisiaj, że ukochana córka restauratorki została mamą - cała rodzina jest przeszczęśliwa.

Elżbieta odmłodniała o 10 lat, wszystko dzięki kuracji cudownym sokiem z buraków. Teraz z każdym dzieli się swoim zachwytemElżbieta odmłodniała o 10 lat, wszystko dzięki kuracji cudownym sokiem z buraków. Teraz z każdym dzieli się swoim zachwytemCzytaj dalej

Magda Gessler ma powód do ogromnej dumy

Lara Gessler od jakiegoś czasu, dzięki popularności swojej znanej mamy, ze swobodą porusza się po polskim show biznesie. Jej media społecznościowe przyciągają setki tysięcy fanów, którzy głodni są nowych informacji z jej prywatnego życia. Wielu z nich, przez kilka ostatnich tygodni, żyło tylko jednym - rychłymi narodzinami córki Lary Gessler oraz prawnika Piotra Szelągowskiego. Dzisiaj Pudelek poinformował cały kraj, że Lara urodziła.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ciocia po latach zdradziła przepis na schabowe z niespodzianką. Smak totalnie zaskoczył wszystkich, dosłownie rozpływają się w ustach
  2. Tragiczne odkrycie w Polsce, spełnił się czarny scenariusz. Weszli do hotelu i zamarli
  3. Zauważyłaś na ogórkach kiszonych biały nalot? Mnóstwo osób popełnia wtedy niewybaczalny błąd

Córka Magdy z wielką ochotą dzieli się informacjami o swoich perypetiach. Niedawno, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zdradziła płeć swojego dziecka. Wszyscy z zachwytem przyjęli wieść, że młodzi rodzice spodziewają się córeczki. Największą fanką jest jednak mama Lary. Magda Gessler kilkukrotnie wyjawiała jak wielką dumę i radość czuje dzięki wizji zostania babcią.

Dzięki koneksjom portalu Pudelek, mamy wieści na temat zdrowia dziewczynki. Jak wynika z wiadomości od informatora Pudelka, dziewczynka jest w pełni zdrowa, a sam poród przeszedł bez żadnych komplikacji. Wszyscy gratulują młodej mamie narodzin dziecka, do czego i my się dołączamy. Życzymy zdrowia i samych wspaniałych rodzinnych chwil.

Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Jest bardzo źle, trudno jej jeść i wykonywać najprostsze czynnościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dostaje tylko 1085 zł renty, ale i tak 70-latce wlepili 12 tys. zł mandatu. Finał historii daje nadzieję
  2. Magda z "Rolnik szuka żony" dotkliwie oszukana. Gorzką prawdę wyjawiła przed kamerami
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika
  4. Najlepszy z możliwych? Gessler zdradziła swój przepis na idealne ciasto drożdżowe
  5. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  6. Lekarka nie zbadała dziecka. Jest stanowisko szpitala
  7. Ojciec Andrzeja Dudy przyłapany, dziennikarze mają zdjęcia. Jan Duda może zapłacić wysoką karę?

Źródło: pudelek.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł