Magda Gessler apeluje na temat koronawirusaInstagram.com/magdagessler_official

Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

Magda Gessler zgodnie z zaleceniami rządu i specjalistów kwarantannę spędza w domu. Ostatnio dowiedziała się, co Polacy robią w czasie izolacji. Nie wytrzymała, zdradziła jaki ma wobec nich plan.

Magda Gessler mądrze spędza ostatni czas siedząc w domu przy kominku i relaksując się ze swoim psem. Kiedy zauważyła, co robią Polacy, zdenerwowała się i uknuła niecny plan. Wszystko po to, aby przemówić wszystkim do rozsądku.

Najszybsza sałatka z kilku składników, które masz w kuchni. Idealna na czas kwarantannyNajszybsza sałatka z kilku składników, które masz w kuchni. Idealna na czas kwarantannyCzytaj dalej

Magda Gessler nie wytrzymała, jest przerażona

Magda Gessler nie pierwszy raz wykorzystuje swój profil na portalu Facebook, aby apelować do nas w słusznej sprawie. Teraz prosi o zachowanie rozsądku w czasie kwarantanny, ponieważ przeraża ja postawa ludzi. O co dokładnie chodzi? Otóż, pani Gessler dowiedziała się, że Polacy nie przestrzegają zasad kwarantanny. Traktują ją jak wakacje, chodzą na spacery i imprezy, pozwalają dzieciom spędzać czas na powietrzu w dużych grupach. Jej reakcja jest brutalna, jednak konieczna.

Na swojej stronie zwraca się do nas w bardzo emocjonalny sposób. Jej wypowiedź chwyta za serce i pokazuje jak bardzo nie myślimy o nas, naszych najbliższych czy nawet reszcie obywateli. Jej sposób jest radykalny, jednak restauratorka straciła nadzieję i skrupuły. Zamierza piętnować wszystkich, którzy nie łamią zasady kwarantanny poprzez publikację zdjęć, na których widać ich nieodpowiedzialne zachowanie. Wiele osób może poczuć się upokoroznych, ale dyscyplina jest konieczna, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. W wodzie z kranu dochodzi do szybkiej inaktywacji wirusa SARS-CoV-2. WHO potwierdza

2. Pasażerowie autobusu PKS poszukiwani. Kierowca był zakażony koronawirusem, pilny apel

- Proszę was wrzucajcie zdjęcia na fb, jeśli zaobserwujecie duże skupiska ludzi. Trzeba wiedzieć jak to wygląda na co dzień aby moc reagować, pokazywać, wytykać palcem sytuacje, które są zagrożeniem. Dla naszego być albo nie być, proszę Was, pomóżmy sobie. Może tak jak na Sycylii kara za opuszczenie bezzasadne domu wynosi 600 euro. Brzmi niewiarygodnie ale nie doprowadzajmy do takiej tragedii, pisze to ja optymistka, zakochana w ludziach i podróżach - jej słowa są ostre, jednak sama Gessler nie pozostawia już sobie wyboru.

Najlepsze newsy:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna
  3. Rodzina w polskiej miejscowości złamała kwarantannę. Przyłapani na zakupach
  4. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać
  5. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało
  6. Jego żona walczy o życie. W obliczu pandemii wystosował ważny apel

Źródło: facebook.pl

Następny artykuł