Magda Gessler - jej syn wyjawił sekretFacebook.com/ @magdagessler.official

Są ze sobą od 13 lat, mało kto wie kim jest partnerka syna Magdy Gessler. Wyjawił rodzinną tajemnicę, fani zaniemówili

Magda Gessler znana jest z wspaniałych relacji ze swoimi dziećmi, którzy bardzo ją wspierają w jej pracy czy życiu osobistym. Jej syn jest ze swoją partnerką już od 13 lat, jednak mało kto wie kim tak naprawdę jest jego towarzyszka. Niedawno wyjawił tajemnicę rodzinną skrywaną od lat, fani są w szoku.

Magda Gessler, gwiazda znana z programu "Kuchenne Rewolucje", pomimo posiadania ognistego temperamentu i charakteru nieznoszącego sprzeciwu, ma wspaniały kontakt ze swoimi dziećmi. Wielokrotnie dawała do zrozumienia, chociażby przez swoje media społecznościowe, że priorytetem zawsze były i są jej własne dzieci. Z powodu niedawnej wieści o ciąży jej córki, syn wyjawił rodzinny sekret. Fani zaniemówili, kiedy dowiedzieli się co powiedział.

Dniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluDniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluCzytaj dalej

Magda Gessler ma cudowną rodzinę, jej syn wyjawił wielką rodzinną tajemnicę

Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler nie udziela się zbyt często przed błyskiem fleszy. Nie jest chętny do udzielania wywiadów, a show biznes nie jest jego bajką. Zdarza się jednak, że czasem powie parę słów i właśnie tak jest teraz. Co więcej, jego wypowiedź zaszokowała wszystkich fanów, którzy bacznie śledzą panią Gessler oraz jej rodzinę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostaniesz kosmiczne pieniądze za 1 dzień pracy. Ogromna dniówka za zbieranie jagód i innych sezonowych owoców
  2. Bank Pekao wprowadził ogromną zmianę dla klientów. Pierwsze placówki już się przystosowały

Pan Tadeusz stwierdził, że niedawna informacja o ciąży swojej siostry i jego zainspirowała do zostania tatą. Syn Magdy rzadko pokazuje się razem ze swoją partnerką Blanką Zawadą, z którą jest związany od 13 lat, dlatego niewiele wiemy o ich związku. Wprawił fanów w osłupienie wyznajać, że również chce zostać ojcem, ale to nie wszystko. Mimo, że nie ma problemów zdrowotnych chciałby adoptować dziecko, zamiast zostać biologicznym tatą.

- Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - powiedział Taduesz Muller.

Najlepsze newsy:

  1. Zostało ci mięso z rosołu? Genialny pomysł na wykorzystanie resztek, domownicy będą zachwyceni
  2. Od poniedziałku wielkie zmiany dla tysięcy rodziców. Chodzi o nasze pieniądze
  3. Okropnie wyglądająca, oślizgła biała skrętka na żółtkach jajek jest ważniejsza niż myślisz. Nie jedz jaj, na których jej nie ma, konsekwencje mogą być opłakane
  4. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać
  5. Prawie nikt nie potrafi rozpoznać na zdjęciu, pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko. Mylą się niemal wszyscy
  6. Trafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia w Polsce. Weszli do środka i aż przeszły ich ciarki, niewiarygodne

Źródło: popularne.pl

Następny artykuł