Magda Gessler w sidłach miłościInstagram / magdagessler_official

Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut

Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci świata kulinariów. Restauratorka zyskała ogromną popularność głównie za sprawą programu "Kuchenne rewolucje". Sława sprawiła, że życie osobiste gwiazdy zaczęło interesować wiele osób. Niektóre z jej romansów ujrzały światło dzienne. Związek z pewnym znanym polskim aktorem dość szybko się zakończył. Magda Gessler wypowiedziała się o swoim dawnym partnerze.

Nie da się ukryć, że życie osobiste gwiazd od zawsze wzbudza spore zainteresowanie. Magda Gessler nie jest tu wyjątkiem. Restauratorka często dzieli się szczegółami dotyczącymi swojej codzienności. Przykładem może być jej profil na Instagramie. Niekiedy ujawnia zaskakujące fakty ze swojej przeszłości. Co łączyło ją z niezwykle popularnym aktorem?

Dramatyczne doniesienia o mistrzu olimpijskim. Poszedł do lasu na grzyby, zrozpaczona rodzina wezwała pomocDramatyczne doniesienia o mistrzu olimpijskim. Poszedł do lasu na grzyby, zrozpaczona rodzina wezwała pomocCzytaj dalej

Magda Gessler w sidłach miłości

Uczucia mogą przybrać najróżniejszą formę. Magda Gessler od 13 lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Gwiazda odnajdywała miłość kilkukrotnie, jednak dawne relacje przeważnie określa mianem przyjaźni. Nie inaczej jest w przypadku jej kilkumiesięcznego romansu ze znanym polskim aktorem.

Nie jest tajemnicą, że Magda Gessler miała romans z Piotrem Adamczykiem. Odtwórca roli Jana Pawła II jest młodszy od restauratorki o 19 lat. Jednak wiek nie był przeszkodą w tym związku. Magda Gessler podczas jednego z wywiadów skierowała w stronę aktora jeden mocny zarzut.

Dzisiaj grzeje:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Sąd Najwyższy za samotnymi rodzicami. Mogą skorzystać ze specjalnej ulgi

Co Magda Gessler zarzuca Piotrowi Adamczykowi?

- Ja zawsze jestem bardzo przyjazna. Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, i było bardzo fajnie, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało w środku. Nie ma poczucia humoru - powiedziała Magda Gessler podczas wywiadu w programie "20m2 Łukasza", przytaczanym przez portal Onet.

Bez wątpienia brak poczucia humoru może być poważną przeszkodą w budowaniu wspólnej relacji partnerskiej. Magda Gessler podkreśliła w programie "20m2 Łukasza", że Piotr Adamczyk jest niezwykle eteryczny i delikatny. Czas pokazał, że rozstanie tej pary pozwoliło restauratorce odnaleźć prawdziwą miłość w osobie Waldemara Kozerawskiego.

Najlepsze newsy:

  1. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”
  2. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
  4. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  5. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  6. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  7. Anna Lewandowska zdradziła swój wielki kulinarny sekret. Jej buraczkowa to prawdziwy hit na sobotni obiad

\Źródło: Kultura Onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł