Magda Gessler ma problem z pewna klientką
Instagram.com/magdagessler_official

Poszła do restauracji Magdy Gessler, gdy zobaczyła rachunek, omal nie zemdlała. Teraz mówi o oszustwie i ostrzega innych

Magda Gessler jest właścicielką wielu restauracji w całej Polsce, które cieszą się ogromna popularnością - wszak mówi się o nich same pozytywne rzeczy. Pewna kobieta wybrała się do jednej z nich uwiedziona superlatywami, lecz kiedy dostała rachunek, omal nie zemdlała. Teraz ostrzega innych i twierdzi, że została oszukana.

Magda Gessler, prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" jest znaną osobistością medialną nie tylko z powodu show, który bije rekordy popularności. Gwiazda ma w Polsce wiele restauracji, które tłumnie odwiedzane są przez mnóstwo klientów. Aby dostać stolik w którejś z nich niejednokrotnie trzeba czekać w długich kolejkach. Mimo wszystko niekiedy słychać głosy niezadowolonych klientów, którym coś nie pasuje. Jedna z nich opisała sytuację i powiedziała, że jej noga więcej nie postanie w żadnej z restauracji Gessler.

Skandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód porażaSkandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód porażaCzytaj dalej

Magda Gessler zaskoczyła klientkę - ta widząc paragon nie mogła uwierzyć własnym oczom

Początkowe chwile nie wskazywały na negatywną opinię kobiety. Według ogromnej liczby osób jedzenie w lokalach Gessler należy do najlepszych, a produkty zawsze są starannie dobierane tak, aby wykluczyć jakiekolwiek błędy. Niestety, wspaniała chwila zaczęła się burzyć, kiedy do jej stolika przyniesiono paragon za posiłek. Widząc co na nim zostało umieszczone, klientka nie wytrzymała i zarzekła się, że więcej tam nie przyjdzie. Gessler wprowadziła nietypową zasadę, która bardzo nie spodobała się kobiecie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Polacy zaczęli niemal masowo kupować dwa produkty. Hurtownie nie nadążają

Do jej rachunku restauracja doliczyła automatycznie napiwek i to on wywołał tak wielkie wzburzenie w kobiecie. W jej ocenie napiwek powinien być dobrowolnym wyborem i rodzajem docenienia i wyróżnienia pracowników, za świetną obsługę. Poczuła się oszukana i podjęła decyzję, że więcej nie odwiedzi restauracji Magdy Gessler. Kobieta doszła do wniosku, że pracodawca, który praktykuje takie działanie, wcale nie musi wynagradzać takim "napiwkiem" swoich pracowników.

- (...) Spodziewam się takich cen, jakie podane są przy daniach w menu. Jeśli restauratorowi brakuje kasy na wynagrodzenie dla obsługi, niech podniesie ceny potraw o 10% a nie oszukuje klienta. Bo dla mnie to jest zwykłe oszustwo - napisała między innymi zbulwersowana klientka na jednym z internetowych for.

Najlepsze newsy:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Ulotka Jacka Kurskiego sprzed lat wyciekła do mediów. Aż trudno uwierzyć, jakie miał pomysły
  3. Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie
  4. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  5. Kolobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
  6. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  7. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły

Źródło: Pikio

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł