Magda Gessler sprzedaje chleb, ceny powalająYouTube.com/ Chef Billy Parisi

Magda Gessler handluje jedzeniem przez internet. Ceny chleba zwalają z nóg

Magda Gessler zaskakuje nas już od dawna swoimi wypowiedziami oraz markami. Wcześniej mogliśmy kupić od pani Magdy parówki, lecz wycofała się z tego projektu. Teraz rozwija sklep internetowy, w którym możemy kupić żywność, ceny są ogromne.

Magda Gessler postanowiła rozkręcić własny sklep internetowy, w którym możemy kupić różne produkty spożywcze. Ceny, które proponuje za bochenek chleba są zaporowe. Inne produkty niestety wcale nie są tańsze.

Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?Czytaj dalej

Magda Gessler z nowym biznesem podbija internet

Branża spożywcza i restauracyjna w dobie pandemii przeżywa niemały kryzys. Zakaz przebywania w lokalu ogranicza zyski restauracji jedynie do wydawania jedzenia na wynos, więc właściciele szukają nowych sposobów na zarobek. Nie inaczej jest z panią Gessler, która posiada własny sklep internetowy, w którym możemy kupić produkty z restauracji "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej.

W sklepie znanej restauratorki możemy nabyć tradycyjne Polskie produkty, takie jak swojskie wędliny, przetwory owocowe czy miody, oraz wytwory sprowadzane z Włoch. Niestety, nie jest tanim sklepem. Jeden bochen razowego chleba z żurawina kosztuje nawet 14 zł. więc ceny są dość spore. Jest jednak również promocja, kupując 2 chleby jedynie z ziaren bez mąki zapłacimy 21 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Czekały na jedzenie. 4-latka wysypała karmę przed 6 pitbullami, stało się coś niesamowitego

2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły

Fani mięs i wędlin mogą być wniebowzięci, ponieważ wybór jest szalenie wielki. Warto zauważyć, że produkty możliwe do zakupienia pozbawione są niepotrzebnych ulepszaczy, chemicznych wypełniaczy i konserwantów. Wszystko jest w pełni naturalne i ekologiczne, stąd możliwe wynikają duże koszta zakupu.

W sklepie możemy nabyć słoik masła pistacjowego za 45 zł, słoik ajvaru za 16 zł czy opakowanie wędzonej riccoty za 24 zł.

Najlepsze newsy:

  1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce
  2. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  3. Przepis na zniewalający galaretkowiec. Najszybciej robione ciasto jeszcze z PRL-u
  4. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Naukowcy donoszą. Koronawirus mutował już kilkadziesiąt razy

Źródło: se.pl

Następny artykuł