TVN i sposób Magdy GesslerMateriały własne; Facebook / Magda Gessler

W ciężkich czasach Gessler sprzedaje jedzenie przez okno. Tymczasem na ulicach trwają protesty

Nikt nie spodziewał się, że Magda Gessler zdecyduje się na sprzedawanie jedzenia przez okno. W trudnych czasach gwiazda TVN znalazła niecodzienne rozwiązanie. W tym samym czasie na ulicach protestują tłumy ludzi. Przewidywane jest wykorzystanie wojska.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN. Ostatnio wprowadzone obostrzenia mocno uderzyły w branżę gastronomiczną. Potrzeba ponownie okazała się matka wynalazku. Niestety, sytuacja w kraju robi się coraz bardziej napięta.

Najłatwiejsze ciasto Najłatwiejsze ciasto "minutka". Wymieszaj wszystko i upiecz, efekt powalającyCzytaj dalej

TVN i inne media na bieżąco śledzą przejmujące wydarzenia, Magda Gessler musi radzić sobie z trudną sytuacją

TVN sprawił, że Magda Gessler stała się prawdziwą ikoną świata kulinariów. Jednak nawet taka sława nie uchroniła restauratorki przed kłopotami związanymi z działaniami rządu. Wszystkie lokale gastronomiczne nie mogą przyjmować w swoich progach gości.

TVN oraz inne media na bieżąco śledzą napiętą sytuację związaną z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącym wprowadzenia zakazu aborcji w przypadku podejrzenia poważnej wady płodu. Na ulice wyszły tysiące osób. Protesty trwają w większości polskich miast.

Bez wątpienia z taką sytuacją nie mieliśmy wcześniej do czynienia. Gwiazda TVN poradziła sobie z jednym problemem i zaczęła sprzedawać jedzenie przez okno. Niestety, zapowiada się na to, że wszystko zmierza w jeszcze gorszym kierunku i do tłumienia protestów rząd wykorzysta wojsko.

- W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 i wzrostem zachorowań na terenie kraju na COVID-19 żołnierze Żandarmerii Wojskowej udzielą od dnia 28 października 2020 r. do dnia odwołania stanu epidemii pomocy Policji w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego - można wyczytać w rozporządzeniu wydanym przez premiera, przytaczanym przez portal Pikio. Wiele osób jest mocno oburzona taką decyzją. W tym samym czasie gwiazda TVN na swoim Facebooku poinformowała o tym, że sprzedaje jedzenie przez okno.

W dzisiejszym dniu w wielu polskich miastach w ramach protestu zaczęto blokować newralgiczne ulice. Tak wielkiego poruszenia nie było od bardzo dawna. Ludzie o różnych solidaryzują się w kwestii dostępu do aborcji. Wśród nich są również gwiazdy związane ze stacją TVN.

Magda Gessler przytoczyła przejmujący wpis swojej córki z czego wynika, że również wspiera osoby protestujące. Nie minęło wiele czasu i gwiazda TVN pokazała wszystkim jak w zaistniałej sytuacji radzi sobie jej restauracja U Fukiera.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zmieniła jeden składnik i świat oszalał na ich punkcie. Najlepsze mielone według Magdy Gessler, zrobisz z dziecinną łatwością
  2. Nieoficjalne: całkowity zakaz przemieszczania z wyjątkiem pracy? Od piątku nowe restrykcje
  3. Niebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równych

Gwiazda TVN i jej sposób na obostrzenia

- Zamykają drzwi... wiec otwieramy okno !!!! Zapraszam do okienka U Fukiera, z którego pchnie barszczem i pierogami na cały Rynek w Warszawie ! Moja ulubiona kanapka ze śledziem ... świeżo smażone placki ziemniaczane,.. pajdy chleba z pasztem i wędzonką .. zajrzyjcie koniecznie podczas spaceru pod Warszawie - (pisownia oryginalna) napisała na swoim Facebooku gwiazda związana z TVN. Warto przyjrzeć się temu co można znaleźć

Restauracja U Fukiera serwuje frykasy, które można zaklasyfikować jako kuchnię polską w niecodziennym wydaniu. Placki ziemniaczane z tatarem ze śledzia z pewnością są ciekawą propozycją obiadową. Nie inaczej jest w przypadku żuru na prawdziwkach. Niewykluczone, że sprzedaż przez okno przyciągnie osoby, które udają się na protesty.

Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmacznaPolacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmacznaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Policjanci mają dość ciągłych protestów? Chcą sporych podwyżek
  2. Po rolnikach przyszedł czas na górników. Związkowcy zaczęli wspierać protestujące kobiety
  3. Porażająca wiadomość, królowa TVN ma koronawirusa. Bez niej gotowanie w wielu polskich domach nie byłoby taką frajdą
  4. Przez ogromny błąd ogórki kiszone Ani są do wyrzucenia. Przestrzega przed nim sama Gessler
  5. Kuroń zdeklasował Gessler najlepszym przepisem na kotleta schabowego. Ujawnił jakie stosuje dodatki
  6. Wojsko wyjdzie na ulice. Nagła decyzja Morawieckiego
  7. Zbigniew Ziobro wydał specjalne polecenie prokuratorom, w związku ze strajkami. Robi się bardzo niepokojąco

Źródła: Pikio; WP Wiadomości; Facebook/Magda Gessler

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł