Magdal Gessler zaskoczyła fanówInstagram / magdagessler_official

Magda Gessler wbiła się w niemożliwie obcisły strój. Zatkało wszystkich, przesadziła?

Nie da się ukryć, że Magda Gessler to jedna z tych gwiazd kulinarnego showbiznesu, która może poszczycić się ogromnym gronem obserwujących osób w mediach społecznościowych. Restauratorka regularnie zamieszcza w nich zdjęcia ukazujące sceny z jej życia prywatnego. Jedna z fotografii wywołała spore poruszenie. Wszystko za sprawą obcisłego stroju, który założyła gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Niedawno Magda Gessler miała nie lada powody do radości. Z całą pewnością milion obserwujących osób na Instagramie to jedna z tych rzeczy, która potwierdza jak wiele osób interesuje się życiem restauratorki. Ciężko znaleźć w Polsce bardziej rozpoznawalną osobę związaną ze światem kulinariów. Jakiś czas temu Magda Gessler zamieściła na portalu społecznościowym zdjęcie, które sprawiło, że internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeśObłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeśCzytaj dalej

Magda Gessler zaskoczyła fanów

Nie można zaprzeczyć, że Magda Gessler ma wyjątkowo rozpoznawalny wizerunek. Burza błąd loków jest jej znakiem rozpoznawalnym. Tak samo jak wzorzyste stroje w jasnych kolorach, które swoim obszernym krojem często maskują sylwetkę gwiazdy. Restauratorka zdecydowała się jednak na zamieszczenie w sieci zdjęcia w zupełnie odmienionej kreacji, obok której użytkownicy Instagrama nie mogli przejść obojętnie. Co założyła Magda Gessler?

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym ubrana jest w obcisły dres. Fani byli wyjątkowo zaskoczeni i od razu zaczęli komentować wygląd restauratorki. Słowa, które pojawiały się pod fotografią mówią same za siebie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Konferencja Szymona Hołowni. Tworzy nową formację i mówi o swojej decyzji na drugą turę wyborów

Internauci nie mogli pozostawić wyglądu restauratorki bez komentarza

Magda Gessler już wcześniej wspominała, że w trakcie pandemii zaczęła tracić na wadze. Spowodowane było to tym, że restauratorka przeważnie gotowała dla najbliższych, z którymi biesiadowała przy wspólnym stole. W trakcie domowej izolacji nie myło praktycznie mowy o takich spotkaniach. W związku z tym Magda Gessler chcąc nie chcąc znacznie ograniczyła liczbę przyjmowanych kalorii. Zdjęcie, które zamieściła na Instagramie doskonale potwierdza to, że schudła. Użytkownicy portalu społecznościowego od razu to zauważyli i zaczęli gratulować restauratorce dobrej sylwetki. Jak Wy ją oceniacie?

Magda Gessler zaskoczyła fanów

(Instagram / magdagessler_official)

Najlepsze newsy:

  1. Już jutro w życie wchodzi nowy podatek. Podrożeją wasze ulubione produkty
  2. Otworzyli granice, znieśli kwarantannę. Teraz prawda o wakacjach wyszła na jaw
  3. Niestety, Auchan podjął nagłą decyzję o zamknięciu sklepów, efekt zakazu handlu w niedzielę? W 1 województwie likwidują aż 2 placówki
  4. Magda Gessler wbiła się w niemożliwie obcisły strój. Zatkało wszystkich, przesadziła?
  5. Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeś
  6. Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Źródła: RMF FM / Instagram / magdagessler_official

Następny artykuł